Huawei posiluje komunikační tým

22. 1. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Huawei)
Společnost Huawei v České republice posiluje svůj komunikační tým. K senior PR manažerovi a tiskovému mluvčímu, kterým je od května 2019 Pavel Košek, se na pozici PR manažera a zástupce tiskového mluvčího od začátku letošního roku připojuje Tomáš Kolder.
Tomáš Kolder

Tomáš Kolder se v Huawei soustředí na vztahy s médii, B2B komunikaci a řízení agenturních služeb. S oblastí B2B i B2C komunikace má více než šest let pracovních zkušeností. Do Huawei přichází z poradenské společnosti Deloitte, kde působil jako Senior Media & PR Specialist. Jeho předchozí zkušenosti zahrnují práci v PR agenturách Fleishman-Hillard a Ogilvy, kde působil v týmech korporátní komunikace. Tomáš pracoval pro klienty z oblasti technologií, financí, poradenství a automotive, pro které řešil krizovou a korporátní komunikaci, obsahový marketing nebo řízení dobré pověsti. Tomáš Kolder získal inženýrský titul v oboru Veřejná ekonomika a správa na Vysoké škole báňské-Technické univerzitě Ostrava a magisterský titul v oboru Politologie na Karlově univerzitě.

Pavel Košek, který přišel v květnu ze společnosti Vodafone, se bude ve své roli věnovat zejména oblasti sítí 5G, kybernetické a digitální bezpečnosti a vztahům s veřejným a státním sektorem.

Štítky: 
Huawei