HMD Global má nového viceprezidenta pro evropský trh

11. 2. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: HMD Global)
Společnost HMD Global, výrobce telefonů Nokia, představila nového viceprezidenta pro evropský trh. Za dohled nad všemi obchodními operacemi, obchodní strategií a vývojem společnosti je nově zodpovědný Ruben Lehmann. Nový viceprezident sídlí ve Švýcarsku a zodpovídá se CEO společnosti Florianu Seichemu.

Před připojením se do týmu, který je zodpovědný za telefony Nokia, byl Ruben CEO společnosti Autronic AG, což je největší distributor chytrých telefonů a mobilních telefonů ve Švýcarsku. Je schopným lídrem se zkušenostmi z různých odvětví a oborů. Zastával například roli technického inženýra a vedl oblasti rozvoje podnikání, strategie a plánování společnosti.

„Jsem nadšený, že se mohu v této klíčové chvíli připojit do týmu, který je zodpovědný za telefony Nokia. Společnost HMD Global v posledních třech letech dosáhla již řady úspěchů. Chytré telefony a klasické telefony Nokia se nyní prodávají po celém světě. Jsem proto potěšen, že budu moci vést expanzi tohoto skvělého start-upu v roce 2020 i v následujících letech,“uvedl Ruben Lehmann, viceprezident pro evropský trh v HMD Global.

Štítky: 
Nokia