GFI Software: Helena Maršíková

31. 8. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: GFI Software)
Společnost GFI Software jmenovala Helenu Maršíkovou do pozice channel marketing directora v regionu Americas a CZSK. Helena Maršíková, která je nově zodpovědná také za marketingovou podporu partnerů v České republice a na Slovensku, přišla z firmy Kerio Technologies získané akvizicí začátkem tohoto roku.
Helena Maršíková, channel marketing director v GFI Software

Helena byla součástí marketingového týmu Kerio Technologies od roku 2004 a zásadní měrou přispěla k růstu nepřímého prodeje a celosvětovému úspěchu řešení Kerio. Od roku 2015 pracovala jako marketingová ředitelka pro partnerský prodej Kerio z kalifornského San Jose. Od letošního roku je jednou z vůdčích osobností globálního marketingového týmu GFI Software.

Potvrzením marketingových dovedností Heleny Maršíkové je nedávné zařazení do seznamu Women of the Channel 2017 časopisu CRN, který každoročně oceňuje ženy z celého světa za jejich profesní schopnosti, praktické výsledky a oddanost partnerskému byznysu.

„Partnerská podpora ze strany Heleny je od samého počátku na vysoké profesionální úrovni a její aktuální pozice v GFI Software je toho důkazem,“ řekl Zdeněk Bínek zodpovědný za prodej řešení GFI Software v České republice a na Slovensku. „Její odhodlání a zkušenosti velmi pomáhají při integraci řešení Kerio do našeho distribučního portfolia a začleňování nových prodejních partnerů a umožňují nám poskytovat prodejcům maximální péči.“

Štítky: 
GFI