Gartner: Ilona Kubíčková

15. 8. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: Gartner)
Tým společnosti KPC-Group, která je zastoupením společnosti Gartner pro Českou republiku, Slovensko a Rumunsko, se rozrostl o další kolegyni – na pozici client partner nastoupila Ilona Kubíčková.
Ilona Kubíčková, client partner ve společnosti Gartner

Ke startu nové etapy svého profesního života Ilona Kubíčková uvedla: „Je mi potěšením, že při podpoře klientů Gartner v České republice i na Slovensku budu moci plně využít své zkušenosti. Zároveň mne motivuje, že ze své nové pozice budu moci přispívat k účelnému využívání služeb analytiků Gartner našimi klienty, neboť již po krátkém seznámení se s možnostmi a množstvím relevantních informací vidím vysokou přidanou hodnotu, kterou jim můžeme přinášet, a to dává naší práci smysl.“

"Ilona je vítanou posilou našeho lokálního týmu. Její zkušenost s realitou života českého manažera IT zajistí relevantnost dodávky služeb pro naše klienty. Role client partnera, který je funkcí zaměřenou především na zajištění servisu pro klienta, posouvá na vyšší úroveň," dodal k nástupu Ilony Kubíčkové Oldřich Příklenk, ředitel společnosti KPC Group. 

Ilona Kubíčková má bohaté zkušenosti z různých pozic v IT. Za svého působení zaváděla projektovou kancelář v organizaci, metodický systém řízení rozvoje ICT služeb, nový princip cenotvorby a řízení dodavatelů, životní cyklus aplikací, věnovala se řízení projektového portfolia i jednotlivých projektů. Ilona vytvořila s kolegy dlouhodobou strategii firemního ICT, věnovala velkou pozornost vnitrofiremnímu IT marketingu a řízené komunikaci, nastavování principů služeb dle ITIL a provádění kontroly plnění.