Eset: Nepřímý prodej vede Tomáš Krotký

16. 8. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eset)
Řízení nepřímého prodeje, rozvoj partnerské sítě a nástrojů partnerského prodeje české pobočky společnosti Eset má nově na starosti Tomáš Krotký, který zde doposud působil na pozici obchodního specialisty pro klíčové partnery společnosti.

Tomáš  Krotký v nové funkci vede tým zaměřený na rozvoj partnerského programu společnosti Eset, který jen v Česku v současnosti zahrnuje více než 3 400 prodejců.

„Mou hlavní ambicí je nadále rozvíjet náš partnerský program, který je klíčový pro plnění obchodních cílů nejen společnosti Eset, ale i našich obchodních partnerů. Ti dlouhodobě oceňují kromě kombinace kvalitních bezpečnostních produktů a férového finančního modelu i nadstandardní podporu ze strany naší společnosti, kterou hodlám nadále rozvíjet,“ uvedl Tomáš Krotký, manažer nepřímého prodeje české pobočky společnosti Eset. „Osobně usiluji o podporu vzdělávacích aktivit prodejců prostřednictvím nástrojů a aktivit, které budeme v brzké době představovat. Pevně věřím, že partnerský program společnosti Eset bude i nadále tím nejlepším, který si mohou prodejci vybrat,“ dodal Krotký.

Tomáš Krotký (37) působí ve společnosti Eset od roku 2012, předtím zastával pozici obchodního specialisty ve společnosti AT Computers, v níž měl na starosti produkty pokladních systémů značek Honeywell, Epson, IBM a dalších. Ve volném čase nejraději relaxuje v přírodě nebo na golfu. V minulosti se aktivně věnoval horolezectví. Je ženatý a má dvě děti.

Štítky: 
Eset