Eset: Maroš Mihalič

13. 1. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Eset)
Eset posílil oddělení zaměřené na konzultační služby v oblasti bezpečnosti určené pro firemní klientelu. Na pozici IT Security Sales Specialist nastoupil v lednu 2013 Maroš Mihalič (34 let), který ve společnosti Eset v posledních dvou letech zastával pozici Channel Sales Specialist.
Maroš Mihalič, IT security sales specialist ve společnosti Eset

Mihalič je zodpovědný za vyhledávání a získávání nových zákazníků ve svěřeném segmentu, budování a udržování vztahů s významnými klienty, přípravu cenových nabídek a zpracování podkladů pro výběrová řízení.

Mihalič působí v oboru informačních technologií od roku 2003, kdy začal pracovat jako IT projektový manažer ve slovenské pobočce společnosti Siemens B.S. Na stejné pozici pracoval i ve společnosti S&T CZ, později se zde věnoval prodeji produktů firmy Microsoft. V roce 2010 posílil českou pobočku firmy Eset, kde zastával až dosud post channel sales specialist. Ten zahrnoval rozvoj partnerského kanálu, nepřímý prodej a akvizici nových obchodních partnerů. Mimo pracovní dobu je Maroš aktivním hráčem badmintonu a florbalu.

Prostředí v Esetu mi za poslední dva roky, co tu pracuji, přirostlo k srdci. Postup na pozici IT Security Sales Specialist beru jako potvrzení toho, že jsem tady odvedl dobrou práci. Čekají mě nové výzvy, na které se moc těším,“ řekl Mihalič.