Epson: Slávek Gross

13. 7. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Do zastoupení společnosti Epson pro ČR a SR nastoupil Slávek Gross, který je zodpovědný za portfolio produktů v oblasti velkoformátového tisku zahrnujícího fototiskárny, technické plotry, potisk textilu, signage, minilaby a související spotřební materiál.

Nováček v týmu Epsonu má zároveň na starosti implementaci obchodní strategie společnosti a rozvoj prodejních kanálů na trhu v České republice i na Slovensku.

Slávek Gross se tiskovým technologiím na různých pozicích a u různých dodavatelů věnuje již 17 let.Do Epsonu přišel ze společnosti Lexmark, ve které byl zodpovědný za channel a projektový business. V Lexmaru působil tři roky a tři měsíce. „Stýskalo se mi po velkých strojích a technologiích, tak jsem se nechal zlákat do týmu společnosti Epson,“ uvedol Gross. „S konkrétními cíli, kterých bych měl v Epsonu dosáhnout, se stále ještě seznamuji,ale mým osobním cílem je udržet Epson na předních příčkách ve svěřeném portfoliu LFP a připravit sebe a hlavně své partnery na nové technologie, které určitě přijdou a na grafickém trhu budou velmi žádané a atraktivní.“

Štítky: 
Epson