Epson: Kopecký, Hanzelka a Řezáč

17. 7. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson Česká republika začátkem léta přivítala dva nové kolegy. Matěje Kopeckého, který přišel ze společnosti VDC kancelářská technika, a Michala Hanzelku, jenž naposledy působil ve společnosti Apcom Czech. Antonín Řezáč má pak nově na starosti divizi consumer produktů.
Matěj kopecký, account manager ve společnosti Epson

Matěj Kopecký přišel ze společnosti VDC kancelářská technika, ve které pracoval poslední tři roky. Společnost VDC kancelářská technika patří do nepřímého prodejního kanálu společnosti Canon a je také největší partner této společnosti, předchozí zkušenosti získal Matěj Kopecký přímo ve společnosti Canon a v této oblasti se pohybuje více než šest let. Ve firmě Epson zastává pozici account manager pro projektory a konkrétně zodpovídá za modely z řady business a školní projektory. „Společnost Epson jsem zvolil díky jejímu zájmu o inovace a nová řešení v oblasti projekční techniky, což je pro mě vždy velkou výzvou,“ dodal Matěj Kopecký.

Michal Hanzelka má v Epsonu na starosti oblast „Retail“, za kterou je zodpovědný z pozice account manager. Do Epsonu přišel ze společnosti Apcom Czech, ve které působil téměř pět let na pozici retail manager. „Chtěl jsem být součástí IT odvětví i nadále, proto jsem se rozhodl pro společnost Epson, která se zajímá o udržitelný rozvoj i životní prostředí, které mi je velmi blízké,“ řekl Michal Hanzelka, který se v oblasti IT pohybuje posledních deset let.

Antonín Řezáč v Epsonu působí od roku 2016. Je zodpovědný za divizi Transakčních produktů (inkoustové tiskárny, consumer skenery, consumer projekční technika).„Mým cílem je dělat oboustranně zajímavý obchod založený na důvěře. Zároveň se snažím, aby mne a mé zákazníky obchod bavil. Protože pokud nás něco baví, děláme to rádi a o to lepší jsou výsledky,“ poznamenal Antonín Řezáč.

Štítky: 
Epson