Epson Europe jmenoval nového prezidenta

28. 3. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson Europe informovala, že současný prezident Yoshiro Nagafusa ukončí k 31. březnu 2024 svou činnost a novým prezidentem společnosti se stane Takanori Inaho.

Takanori Inaho pracuje ve společnosti Epson již více než 33 let. Zastával pozice v Evropě i v Americe a v současné době působí v Japonsku jako generální manažer pro administrativu v divizi prodeje a marketingu. Takanori Inaho má odborné znalosti v oblasti tiskáren, domácích i firemních projektorů a mikrozařízení.

Takanori Inaho ke svému jmenování uvedl: „Region EMEA je pro společnost Seiko Epson Corporation nesmírně důležitý a já s hrdostí přijímám tuto výzvu. Přeji panu Nagafusovi příjemné chvíle strávené na odpočinku a těším se na spolupráci s kvalifikovaným týmem společnosti Epson Europe na rozvoji strategických obchodních oblastí, které povedou k dalšímu úspěchu v tomto regionu.“

Pan Nagafusa prohlásil: „Během svého působení v regionu EMEA jsem si užíval práci s talentovaným týmem, jehož zkušenosti pozitivně ovlivnily mé působení ve funkci prezidenta. Poté, co jsem se ujal této vedoucí funkce ve společnosti Epson Europe, jsme vstoupili do nové fáze, během níž jsme se snažili snížit dopad výrobků, služeb a dodavatelských řetězců společnosti Epson na životní prostředí. Dosáhli jsme významných zlepšení a získali jsme za naši práci v této oblasti důležitá ocenění. Jsem si jistý, že pan Inaho bude v této klíčové práci pokračovat. Přeji mu mnoho úspěchů na této důležité pozici.“

Štítky: 

Profilová karta firmy

Epson Europe B.V.

Epson Europe B.V.

Společnost Epson je globálním technologickým lídrem s historií sahající až do roku 1942, jehož cílem je přirozené propojení věcí, lidí a informací. Světovou důvěru si společnost získala díky svému závazku otevřenosti, spokojenosti zákazníků a udržitelnosti. Epson se soustředí především na výrobu inovativních a precizních produktů od tiskáren, přes skenery, projektory, chytré brýle, nositelné příslušenství až po roboty.

Zobrazit detail firmy