Epicor: Ian Walker a Hermann Stehlik

11. 9. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Epicor)
Epicor Software rozšířil svůj manažerský tým. Ian Walker působí nově jako senior viceprezident prodeje pro oblast EMEA a Hermann Stehlik jako viceprezident pro region střední Evropy. Oba jsou ve svých pozicích zodpovědní Keithu Deaneovi, generálnímu řediteli společnosti Epicor pro oblast EMEA.
Hermann Stehlik, viceprezident pro region střední Evropy v Epicoru

Ian Walker a Hermann Stehlik se zaměří na rozšiřování trhu pro všechny produkty nabízené společností Epicor, včetně moderního systému pro plánování podnikových zdrojů (ERP, enterprise resource planning). Walker bude zodpovídat za prodejní strategii společnosti napříč celým regionem, Stehlik za provozní otázky prodeje a podpory v Německu, České republice, Slovensku, Polsku, Rumunsku a dalších zemích střední a východní Evropy.

„Jmenování zkušených odborníků na klíčové pozice senior managementu svědčí o našem závazku vybudovat pevnou organizaci, která dokáže podporovat naše zákazníky bez ohledu na místo, kde působí. Oba naši noví kolegové se osvědčili na svých předchozích pozicích a jsem si jistý, že nám pomohou přejít do fáze dalšího růstu,“ uvedl Keith Deane, senior viceprezident a vrchní ředitel společnosti Epicor pro oblast EMEA.

Ian před příchodem do společnosti Epicor zastával několik pozic viceprezidenta u mezinárodních dodavatelů ERP systémů. Má za sebou úspěšnou bilanci, kdy se mu podařilo překračovat plánované prodeje i zisk. Prokázal, že chápe jemné detaily složitých prodejních cyklů ERP systémů. Má také zkušenosti s rozvojem a řízením mezinárodních týmů a sjednáváním celosvětových kontraktů na ERP.

Hermann byl před nástupem do společnosti Epicor generálním ředitelem německé agentury pro služby v oblasti lidského kapitálu a předtím rovněž působil jako vrchní ředitel mezinárodního dodavatele ERP systémů. Během své pracovní kariéry získal hluboké znalosti v oblasti ERP, Business Intelligence, řízení dodavatelských řetězců, lidských zdrojů, vztahů se zákazníky i aktiv. Má zkušenosti ze středních i velkých firem, inženýrský titul z elektroniky získal v německém Řeznu.

Naším cílem je vytvořit ze společnosti Epicor významného dodavatele ERP systémů pro výrobní a distribuční firmy v zemích střední a východní Evropy, tedy i v České republice a na Slovensku. Těší mě, že se mohu ke společnosti připojit právě ve fázi tohoto růstu,“ uvedl Hermann Stehlik. „Moderní ERP řešení společnosti Epicor je navržené tak, že firmám v tomto regionu pomůže zefektivnit podnikové procesy a současně nakupovat nebo prodávat bez ohledu na geografické hranice.“

Štítky: 

Podobné články

Epicor koupil Solarsoft Business Systems

17. 9. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Epicor)
Epicor Software oznámil akvizici firmy Solarsoft Business Systems. Jde o soukromě vlastněný subjekt, jehož dosavadním majitelem byla investiční společnost Marlin Equity Partners. Čtěte více