eD‘ system Czech: Přemysl Pela

13. 6. 2011. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: eD‘ system Czech)
Nového generálního ředitele má od 10. června společnost eD‘ system Czech. Na tuto pozici nastoupil Přemysl Pela a ve funkci vystřídal Bohuslava Kaněru, který nadále zůstává ve společnosti na pozici provozní ředitel a bude zodpovídat za back office jako např. logistiku, výrobu, interní procesy apod.
Přemysl Pela, generální ředitel eD‘ system Czech

Přemysl Pela přišel do eD‘ system Czech ze společnosti  Manutan, kde působil od roku 2008 na pozici generálního ředitele pro střední a východní Evropu. Jeho předchozí kariérní působení je také spojeno se společností Ariba, kde zastával funkci managing director pro region EMEA a byl zodpovědný za rozvoj sourcingových aktivit společnosti. V minulosti též pracoval jako ředitel Českého centra v New Yorku a v Centru pro ekonomická a doktorandská studia při Univerzitě Karlově a Akademii věd České republiky.

Generální ředitel se plánuje v nejbližší budoucnosti zaměřit především na zintenzivnění součinnosti s výrobci a vytvoření co nejatraktivnějšího prostředí spolupráce pro stávající i nové klienty eD system Czech.

„V období nižšího růstu trhu IT je klíčovým předpokladem rozvoje společnosti především vstřícnější a komplexnější služba zákazníkovi a dodavatelské podmínky jsou klíčem k úspěšné nabídce našim klientům,“ řekl Přemysl Pela.