Divizi Huawei v DNS vede David Hofman

9. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DNS)
VAD distributor DNS ohlásil změnu v čele divize Huawei. Od 1. června 2020 ji vede David Hofman, který doposud v DNS řídil divizi strategického rozvoje.

Aleš Pernecký nadále zůstává Business unit managerem divize security. „Pevně věřím, že uvedené změny poskytnou Alešovi prostor pro soustředění se na novou oblast IoT,“ uvedl ke změně výkonný ředitel DNS Pavel Klimuškin. Zároveň k tomu dodal: „Provedené změny podpoří strategii divize Huawei a povedou k rozšíření obchodních aktivit značky.“

Štítky: 
DNS, Huawei

Profilová karta firmy

DNS a.s.

DNS a.s.

Jsme distributorem s přidanou hodnotou (Value Added Distributor, neboli VAD). Naše služby pokrývají kompletní cyklus přípravy a realizace náročných IT projektů. Pomůžeme vám s celým procesem - od návrhu přes předprodejní podporu až po jeho samotnou realizaci. Spolehnout se na nás můžete také v oblastech jako jsou: poprodejní podpora, financování IT projektu, marketingové služby a IT vzdělávání, datová analytika, cloudové řešení na míru, IT security a další. V DNS klademe důraz na dokonalý zákaznický servis a individuální přístup ke každému projektu. Na českém trhu působíme od roku 1997.

Zobrazit detail firmy