Deloitte: Michal Malysa

8. 6. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Deloitte)
Na pozici Head of PR and Communications v české pobočce společnosti Deloitte nastoupil Michal Malysa. Je zodpovědný mimo jiné za externí komunikaci a kontakt s médii a posiluje rozrůstající se tým Deloitte Clients and Markets, který má na starosti komunikaci vně i uvnitř firmy a marketing.

Michal Malysa přichází do Deloitte po pěti letech v agentuře Grayling, kde vedl divizi Public Relations. Má zkušenosti s poskytováním komunikačních služeb pro klienty v oblasti IT, technologií, financí a průmyslu. Před tím byl osm let novinářem, zejména v TV Nova, Pražském deníku, Českém rozhlase a České televizi.

„Deloitte je silná globální firma, v níž v Česku pracuje řada velmi chytrých lidí. Dokáže vyhledávat a úspěšně navazovat spolupráci jak s etablovanými hráči, tak s inovátory přinášejícími na trh často unikátní řešení. Těším se, až budeme témata s tím spojená sdílet s odborným i širším publikem daleko výrazněji,“ uvedl nový šéf komunikace Deloitte v ČR Michal Malysa.

„Jsem přesvědčen, že Michal Malysa svými zkušenostmi významně napomůže v další úspěšné profilaci Deloitte jako technologicky inovativní poradenské firmy,“ řekl Petr Brich, ředitel Clients and Markets Deloitte Česká republika.

Oddělení Clients and Markets v Deloitte posílili nedávno další dva seniorní manažeři. Petr Kouřil nastoupil na pozici Head of Strategic Marketing a Jan Vyšehradský vede interní komunikaci.

Štítky: 

Podobné články

Pro IT ředitele jsou inovace a růst hlavní prioritou, chybí jim ale finance

9. 3. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Deloitte)
Z průzkumu společnosti Deloitte vyplývá, že IT ředitelé považují inovace a růst za hlavní priority svého podnikání, nicméně prostředky na rozvoj těchto oblastí jsou velmi omezené. Významnější Čtěte více

Deloitte a Infinity spustily portál pro správu mzdové a HR agendy

23. 7. 2014. (redaktor: František Doupal, zdroj: Deloitte)
Společnost Infinity vyvinula pro Deloitte aplikaci PeoplePort na správu mzdové agendy. Aplikace je vhodná pro společnosti všech velikostí a dostupná klientům v České republice i v okolních zemích. Čtěte více

Prodávejte, co bude letos v IT trendy

20. 1. 2014. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Deloitte)
V letošním roce překonají prodeje phabletů, neboli chytrých telefonů větších rozměrů, tradiční tablety. Velký zájem zaznamenají také prodejci tzv. nositelných zařízení, mezi něž patří hlavně chytré Čtěte více