Dell EMC: Miroslav Filip

13. 6. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell EMC)
Česká pobočka společnosti Dell EMC jmenovala Miroslava Filipa do funkce obchodního ředitele pro segment významných firemních zákazníků. Miroslav Filip vede obchodní tým pro prodej komplexních podnikových řešení největším komerčním společnostem a má za úkol rozvíjet obchodní vztahy se zákazníky ze svěřeného segmentu.
Miroslav Filip, obchodního ředitele pro segment významných firemních zákazníků v Dell EMC

Miroslav Filip do Dell EMC Česká republika přišel z Fujitsu Technology Solutions, kde působil v roli sales managera. Předtím zastával vedoucí funkce v řadě mezinárodních technologických společností, například jako country manager ve společnosti Avaya CZ/SK, sales manager společnosti Oracle i v tehdejším Sun Microsystems.

Miroslav Filip je absolventem Fakulty stavební na ČVUT v Praze. Hovoří anglicky a německy a je členem ČSSI, české ICT Unie a Prague Business Club. Ve volném čase se věnuje sportu a cestování.

„Jsme rádi, že Miroslav Filip přijal nabídku posílit náš tým. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti velkých IT technologických řešení v různých vertikálách. Věřím, že jeho know-how nám pomůže dále rozvíjet náš byznys a získat nové obchodní příležitosti,“ uvedl Jiří Kysela, generální ředitel české pobočky společnosti Dell EMC.

Štítky: 
Dell EMC