Dell EMC: Aneta Slavíková

12. 2. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell EMC)
Česká pobočka společnosti Dell EMC jmenovala Anetu Slavíkovou (28) do funkce partner marketing manager pro Českou republiku. Aneta dosud pracovala v Dell EMC na pozici marketing compliance support.
Aneta Slavíková, partner marketing managerka v Dell EMC

V nové funkci má Aneta na starosti komunikaci s distributory a prodejními partnery a exekuci a podporu partnerských a distribučních aktivit společnosti Dell EMC na českém trhu. Partnerům a prodejcům bude poskytovat podporu pro jejich marketingové činnosti a bude jim pomáhat se schvalováním postupů a správou rozpočtů.

„Věřím, že Aneta bude v nové roli přínosem pro partnerský rozvoj a určitě přinese i novou vlnu kreativity a čerstvý vítr do spolupráce s partnerským a distribučním kanálem obecně,“ řekl Stanislav Hájek, marketingový ředitel Dell EMC pro Českou republiku.

Aneta Slavíková pracuje v Dell EMC (dříve Dell Czech Republic) přes dva roky. Před svým příchodem do Dellu pracovala v oblasti mediální produkce pro společnost MAFRA. Vystudovala magisterský program mediálních studií na soukromé vysoké škole Metropolitan University Prague. Ve svém volném čase ráda zkouší nové věci například v oblastech sportu nebo kultury. Hovoří anglicky, německy a španělsky.

Štítky: 
Dell EMC