Davida Zika vede divizi Secure Power ve Schneider Electric

20. 1. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Schneider Electric)
Společnost Schneider Electric má nového obchodního ředitele - šéfem divize Secure Power se od 1. ledna 2020 stal David Zika.

David Zika ve Schneider Electric již působil. Do roku 2008 zde pracoval jako district manager pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti APC, kterou Schneider Electric koupil v roce 2007. Poté pracoval dva roky v divizi Power and Water společnosti GE a čtyři roky jako Global Partners Sales Manager pro společnost Zebra Technologies.

„Mým úkolem je rozvoj obchodních aktivit v oblasti datových center, edge computingu, nepřerušitelných zdrojů napájení a příbuzných produktů a řešení. Naší vlajkovou lodí je platforma EcoStruxure, která odpovídá nejnovějším trendům v oblasti digitalizace průmyslu. Je to otevřená vzájemně součinná architektura kompatibilní s IoT s rychlou instalací pro budovy, datová centra, infrastrukturu a průmysl. V naší divizi Secure Power dále pomáháme firmám všech velikostí zmírňovat kybernetické hrozby a zajišťovat nepřetržitou dostupnost IT – připojením ke cloudovým aplikacím a datům,“ uvedl David Zika.

Davidu Zikovi je 41 let a ve volném čase rád jezdí na motorce, potápí se nebo se věnuje turistice.

Štítky: 
Schneider Electric