Computerlinks: Petr Bobek

12. 8. 2013. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Computerlinks)
Petr Bobek nastoupil do společnosti Computerlinks na pozici business development manager. Jeho hlavním úkolem je rozvoj prodeje produktů a řešení Citrix.
Petr Bobek, business development manager Computerlinks

Petr bude prodej rozvíjet ve spolupráci s existujícími partnery, ale bude vyhledávat i nové partnery a pomáhat jim v budování obchodních a znalostních dovedností spojených s prodejem řešení Citrix.

Petr Bobek má mnohaleté zkušenosti z technologického prostředí a do Computerlinks přichází ze společnosti Microsoft, kde pracoval devět let na pozici product marketing managera a byl zodpovědný za marketing produktů Microsoft Office v České republice. Další zkušenosti získal Petr jako předseda představenstva ve společnosti CES, která zastřešuje společnosti dodávající školicí a marketingové služby pro firmy působící v IT, a to jak lokální, tak globální. V minulosti působil Petr Bobek také jako product manager v Hewlett-Packard.

Nový business development manager společnosti Computerlinks vystudoval mikroelektroniku na ČVUT FEL a má za sebou i zahraniční zkušenosti. V době působení v CES žil Petr rok ve Varšavě a v rámci působení v HP strávil necelý rok v Moskvě. Mezi jeho zájmy patří sport, především jachting a tenis, ale současně také italština.

„Pro nového distributora je velkou výzvou prosadit se na trhu, kde je dlouhou řadu let etablovaný další distributor. O to větší výzva to pro Computerlinks je, když se jedná o prosazení se v oblasti tak komplexních řešení, jaká dodává společnost Citrix. Jsem rád, že se právě pod hlavičkou Computerlinks budu moct na tomto úkolu podílet,“ uvedl ke své pozici Petr Bobek.