Citrix: Carlos Sartorius

28. 9. 2011. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Citrix)
Citrix Systems jmenoval Carlose Sartoriuse do funkce viceprezidenta a generálního ředitele regionu EMEA – Evropy, Středního východu a Afriky. Sartorius má za úkol zvýšení růstu příjmů a maximalizaci efektivity aktivit společnosti Citrix na trzích celého regionu.
Carlos Sartorius, viceprezidenta a generálního ředitel EMEA, Citrix

Carlos má za sebou mnoho let ve vedoucí pozici regionu EMEA ve společnostech Orange Business Services, France Telecom, Avaya a do společnosti Citrix přešel z pozice  viceprezidenta a generálního ředitele EMEA HP Networking společnosti Hewlett-Packard.

Zkušenosti ve vedení, provozu a prodeji do segmentu velkých i středních podniků ho profilují k vedení společnosti v regionu EMEA v další fázi růstu společnosti.

Carlos má za sebou úspěšnou cestu a mnoho zkušeností z našeho odvětví,“ řekl Al Monserrat, senior vice president, sales and services. „Má mimo jiné zkušenosti s prodejem a spoluprácí s prodejními kanály, s výrobci hardwaru(“OEM”), dodavateli služeb a se způsoby prodeje velkým zákazníkům. Průběžně úspěšně vedl společnosti k růstu a řídil dynamický a rozsáhlý technologický business ve vícejazyčných a multikulturních prostředích.“

Jsem velmi potěšen, že jsem dostal příležitost vést celý tým regionu EMEA. Virtuální řešení nabízí společnostem hodnotu tím, že umožňuje dodávat jim IT jako službu s větší agilností a efektivitou cloudu. Těším se na práci, budování a upevňování vedoucí pozice na trhu a vedení k dalším úspěchům,“prohlásil Sartorius, jehož profesionální background a jazyková vybavenost (mluví plynule německy, anglicky a španělsky) budou výhodami při komunikaci a spolupráci se zákazníky, partnery, analytiky, médii i kolegy.

Carlos Sartorius vystudoval Iberoamerickou Univerzitu v Mexiku, obor Bachelor of Science in Electrical Engineering (BSEE) in communications systems.

Nový viceprezident a generální manažer bude od října sídlit v Schaffhausen v Curychu a přebírá pozici po Scottu Herrenovi, který se vrací po splnění svých úkolů do centrály Citrix, aby zaujal novou pracovní roli.