Český VMware posílil Jiří Bradáč

3. 12. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: VMware )
Společnost VMware pokračuje v České republice a na Slovensku ve svém růstu. Novým territory manažerem pro Českou republiku se stal Jiří Bradáč, který má na starosti rozvíjení vztahů a zvyšování strategické hodnoty pro zákazníky společnosti.

„Jsem velice rád, že VMware v České republice a na Slovensku pokračuje na své cestě růstu a že mohu přivítat našeho nového kolegu. Jeho bohaté zkušenosti a znalosti trhu pomohou dále posílit naši pozici a umožní nám více rozvíjet vztahy se zákazníky,“ uvedl country manager VMwaru pro Českou republiku a Slovensko Vlastimil Horák.

Jiří Bradáč (39) přišel do VMwaru s více než desetiletou zkušeností v oblasti prodeje ze společnosti Tech Data. Jako territory account manager CZ si dává za cíl posílit roli VMwaru jako strategického partnera v oblastech multicloudu, kontejnerů a bezpečnosti a posunout tak u zákazníků vnímaní IT do role strategického partnera klíčového pro úspěch každého podnikání.

Jiří vystudoval informatiku na Technické univerzitě v Liberci. Ve volném čase se věnuje sportům, sleduje technologické trendy, ale nejraději tráví čas se svými dvěma dětmi.

Štítky: 
VMware