České Radiokomunikace: Kamil Levinský

30. 6. 2011. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: České Radiokomunikace)
Generálním ředitelem společnosti České Radiokomunikace byl k 1. srpnu 2011 jmenován Kamil Levinský, současný výkonný ředitel pro obchod a marketing a zástupce generálního ředitele.
Kamil Levinský, generální ředitel Českých Radiokomunikacích

Převezme veškeré pravomoci a odpovědnosti od Jane Hannah, dosavadní generální ředitelky. Ta ukončí svoje působení v České republice 31. srpna 2011. 

Jane Hannah řídí České Radiokomunikace déle než čtyři roky a za tuto dobu se jí podařilo transformovat firmu, posílit její ziskovost a vybudovat pozici předního poskytovatele televizního a rozhlasového vysílání a telekomunikačních služeb. Jane Hannah bude dále úzce spolupracovat s Českými Radiokomunikacemi na postu místopředsedkyně představenstva společnosti.

Jmenování Kamila Levinského zajistí kontinuitu řízení, stabilitu a další rozvoj pro České Radiokomunikace,“ řekla v této souvislosti Jane Hannah. „Kamil Levinský je členem vrcholového managementu téměř čtyři roky. Během uplynulého roku se mnou jako výkonný ředitel pro obchod a marketing a zástupce generálního ředitele velmi úzce spolupracoval. V minulosti se podílel na realizaci řady zásadních strategických rozhodnutí. Během dosavadního působení v Českých Radiokomunikacích úspěšně potvrdil svoje profesní schopnosti a soustavně vykazoval vynikající výsledky.”

České Radiokomunikace považujeme za významnou dlouhodobou strategickou investici,” komentoval Marc Perusat, předseda představenstva Českých Radiokomunikací, jmenování Kamila Levinského. „Naším cílem je budovat v České republice silnou a ziskovou firmu. A věříme, že Kamil Levinský bude pokračovat v úspěšném rozvoji společnosti a vést ji k dalšímu růstu.”

Kamil Levinský vystudoval ekonomii se zaměřením na obchodní právo na Ekonomické fakultě Technické univerzity v Ostravě. Profesní dráhu zahájil jako auditor ve společnosti Ernst & Young. V roce 2002 se stal ředitelem interního auditu společnosti Eurotel a později zastával pozici ředitele pro integrace procesů a kvalitu v Telefónica O2. V Českých Radiokomunikacích pracuje od května 2007.