Personálie

CA Technologies: Petr Bursík

Společnost CA Technologies rozšiřuje svůj český tým o Petra Bursíka (42 let), který se stává novým Business Development Managerem pro Českou republiku a Slovensko.

Pavel Gregor

  • 1. 10. 2010
  • 0 min
CA Technologies: Petr Bursík

Na této pozici bude mít na starosti rozvíjení vztahů se zákazníky a hledání nových forem spolupráce a obchodních příležitostí. Petr Bursík vystudoval Fakultu elektrotechnickou na ČVUT a je držitelem celé řady prestižních certifikátů od společností, jako jsou IBM, COMPAQ/HP, CA, Microsoft či Cisco.

CA Technologies Petr Bursík přináší rovněž zkušenosti ze svých dalších působišť. Svou profesní kariéru začínal na pozici Sales Specialist v IBM Česká republika, následovala působení ve společnostech Compaq Computer - Hewlett-Packard (Sales Representative) a Autocont (Key Account Manager). Po ukončení své činnosti v Autocontu Petr Bursík nastoupil u firmy Cisco Systems, kde pracoval ve funkci Enterprise Account Managera.