Personálie

Avnet: Ján Zradula

Řady společnosti Avnet se od srpna rozšířily o nového člena, Jána Zradulu. Nastoupil na pozici prodejního manažera divize Avaya.

Petra Piscová
Zdroj: Avnet
  • 31. 8. 2012
  • 0 min
Avnet: Ján Zradula

Jano vystudoval Elektrotechnickou fakultu na Žilinské univerzitě se specializací na telekomunikace. Po studiu byl zaměstnán jako technik firmy ATT a později působil jako IT Infrastructure Specialist ve společnosti Tatrabanka. Před nástupem k Avnetu Jano zastupoval firmu Sofos na pozici obchodního manažera.

Jeho cílem je bližší představení Avnetu a své divize obchodním partnerům na Slovensku, kde by rád rozvinul existující partnerský ekosystém a navázal úzkou spolupráci na dlouhodobé úrovni.

Svůj hlavní přínos vidí především ve své schopnosti skloubit technické a obchodní vědomosti díky svým předchozím praktickým zkušenostem. To mu umožňuje nabídnout obchodním partnerům kvalitnější služby a rychlejší a přesnější informace. 

Ve svém volném čase se věnuje především své malé dcerce, rád cestuje, hraje šachy a zajímá se o matematiku a fyziku.