Arrow ECS: Marcus Adä

11. 4. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arrow ECS)
Společnost Arrow Electronics oznámila jmenování Marcuse Adä do funkce viceprezidenta pro obchod ve střední a východní Evropě v divizi Arrow ECS. Marcus Adä působí v IT již přes 25 let, z toho 20 let v segmentu distribučního obchodu.
Marcus Adä, viceprezident pro obchod ve střední a východní Evropě v Arrow ECS

Před Arrow Adä působil ve společnosti Avnet Technology Solutions, kde jako viceprezident řídil strategické dodavatelské vztahy pro region EMEA. Zastával také klíčové manažerské pozice ve společnosti Ingram Micro (viceprezident a generální ředitel pro region střední a východní Evropy) a Tech Data (generální ředitel Tech Data v Německu).

Marcus Adä, který působí v Arrow od 1. dubna 2018, vede obchodní aktivity Arrow ECS v Rakousku, České republice, Německu, Maďarsku, Polsku a Švýcarsku.

„Marcus Adä má obrovskou šíři i hloubku zkušeností z technologického trhu i z distribuce,” řekl Alexis Brabant, viceprezident Arrow pro obchod v regionu EMEA. „Region střední Evropy je pro nás velmi důležitý, silně se rozvíjí, a Marcus zde podpoří globální strategie a klíčové iniciativy Arrow, jako je například náš projekt ‘sensor-to-sunset’ v oblasti IoT.“

Štítky: 
Arrow ECS