Aneta Belzová má v Arrow na starosti produkty Red Hat

26. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arrow ECS)
Společnost Arrow ECS oznámila nástup Anety Belzové na pozici business development managera pro portfolio produktů Red Hat. Aneta Belzová je ze své pozice zodpovědná zodpovědná za rozvoj obchodních aktivit a spolupráci se stávajícími obchodními partnery, vyhledávání nových obchodních partnerů a vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Aneta Belzová má s řešeními Red Hat dlouholeté zkušenosti. V roce 2013 začínala u Red Hat Premier partnera ELOS Technologies na pozici inside sale, poté nastoupila do ČSOB na pozici licenčního specialisty, kde kromě jiného měla na starosti správu Red Hat subskripcí. V posledním roce pracovala u dvou Red Hat partnerů v roli account managera, a to ve společnostech PHYSTER TECHNOLOGY a následně WESECON Holding.

Štítky: 

Profilová karta firmy

Arrow ECS, a.s.

Arrow ECS, a.s.

Arrow ECS, a.s. je distributor s přidanou hodnotou (VAD), který působí na trhu od roku 1990. V kancelářích v Praze a Ostravě pracuje 62 zaměstnanců. Jsme součástí celosvětové distribuční skupiny Arrow, jejíž finanční síla a zázemí představují pro naše partnery garanci dlouhodobé, stabilní a výhodné spolupráce.

Zobrazit detail firmy