Alex Thurber senior vicepresidentem McAffe

25. 8. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Společnost McAfee oznámila jmenování Alexe Thurbera jako nového senior vice presidenta, worldwide channel operations. V této pozici bude Thurber zodpovědný za všechny aspekty celosvětové partnerské strategie a operací s tím spojených.
Alex Thurber, senior vicepresident McAffe.

Jeho hlavním cílem bude implementování všech zlepšení do partnerské infrastruktury tak, aby bylo jednodušší se společností McAfee® obchodovat. Alex Thurber bude podřízen přímo Michaelovi DeCesarovi, executive vice presidentovi, worldwide sales operations.

Thurber přichází do McAfee ze společnosti Cisco Systems, kde byl zodpovědný za rozvoj a řízení jejich partnerské strategie a programů týkajících se bezpečnosti a sítí, stejně tak jako integrování všech Cisco akvizicí do partnerské sítě. Během jeho desetiletého působení v Ciscu dohlížel na veškeré aktivity jak v enterprise sektoru, tak i v komerčním
a veřejném sektoru, byl zodpovědný za implementování partnerských strategií v oblasti bezpečnosti, sítí a datacenter a taktéž byl dedikovaný jako Managing Director partnerské sítě v Japonsku.

Před nástupem do společnosti Cisco, Thurber založil vlastní společnosti Thurber Works, která pod jeho vedením poskytovala IT služby a poradenství a stala se předním providerem v oblasti poskytování těchto služeb.

Alex Thurber strávil mnoho let mimo USA, spolupracoval s lokálními společnostmi v Evropě, v Rusku, Japonsku, Asii, Latinské Americe i Africe.