Prodloužení záruky LP na 5 let
Prodloužení záruky na 5 let u vybraných laserových projektorů po registraci ZDARMA!
Společnost Sharp/NEC přináší výhradně pro oblasti vzdělávání, kultury a muzea akci na prodloužení standardní záruky na 5 let u vybraných laserových projektorů.
Pro nárok na prodloužení záruky je nutné provést registraci do 3 týdnů od nákupu. Tato registrace prodlužuje záruční dobu ze standardních 3 let na 5 let nebo 10 000 hodin podle toho, co nastane dříve (nevztahuje se na spotřební díly, nástěnné držáky a interaktivní sady). Typ servisu je sběr, oprava, vrácení.
Společnost Sharp/NEC si vyhrazuje právo tuto akci zrušit nebo změnit bez předchozího upozornění. Platí pouze pro projektory NEC zakoupené v Evropě, na Středním východě a v Africe v období od 1. června 2021 do 31. března 2023. Akce se vztahuje pouze na vzdělávací zařízení, oblast kultury a muzea.
Podrobné informace o záručních podmínkách si stáhněte ZDE - uvedené záruční podmínky.
Jedná se o doplněk standardní záruky, kterou Sharp/NEC nabízí vybrané produkty laserových projektorů těchto řad:
PA série - P525UL, P525WL, P506QL, P605UL
PA série - PA703UL, PA804UL, PA1004UL
PX série - PX1004UL, PX2000UL, PX803UL
Akce je časově omezena do 31. března 2023, proto ji nepromeškejte.
Zdrama prodloužení záruky provedete vyplněním registrace svého produktu na tomto odkaze: Registration for 5 Years Warranty Extension - Education, Houses of Worship & Museum Exclusive - Sharp NEC Display Solutions
ProAssist - Free software pro projektory Sharp/NEC
Jednoduchá instalace a zapojení!
Laserové projekce pro velké prostory a instalace.
Produkty nejenom ze sortimentu LP Sharp/NEC můžete zakoupit v síti našich distributorů ZDE nebo dealerů ZDE.
Servis našich produktů zajišťuje společnost:
IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. se sídlem Třida Tomáše Bati 5267, 760 01 Zlín
ČR Tel.: +420 800 166 366
SR Tel.: +421 948 657 147
Copyright Sharp NEC Display Solutions 2022. All rights reserved.