Opexia OP-G99 GSM – bezpečí především
Bezpečnost rodiny nebo zabezpečení firemního majetku je prioritou každého z nás. Starosti za vás vyřeší Opexia.
- 4. 10. 2015
- 1 min
Společnost OPEXIA přichází s novým modelem bezdrátového zabezpečovacího systému OP-G99 GSM, který je vhodný jak pro domácí, tak firemní použití.
I nový model se nese v duchu DIY (Do It Yourself) konceptu, disponuje Matrix LCD displejem – díky kterému je nutnost pamatovat si příkazy minulostí – a nabízí tak přívětivé ovládání a možnost návrhu zabezpečení dle potřeb uživatele. Veškeré nezbytné příslušenství (pohybové, dveřní a okenní senzory, vnitřní siréna, RFID čip, dálkové ovládání, napájecí adaptér a výstražné štítky) je přiloženo v balení, je zpětně kompatibilní a celý systém je připraven na postupné rozšíření s možností připojení až 99 detektorů. Novinkou je rovněž aplikace „OPEXIA EZHOME“ pro chytré telefony (Android a iOS), pomocí které lze celý systém snadno a intuitivně ovládat.
Potřebujete poradit s výběrem vhodného zabezpečení, máte technický nebo obchodní dotaz ohledně nové spolupráce se značkou Opexia? V tom případě neváhejte kontaktovat specialisty na tuto značku, kteří jsou Vám k dispozici v brněnské pobočce na telefonu 543 210 429 nebo na e-mailu brno@agem.cz.
-bj-