Od výrobců a distributorů

Huawei Technical Day

Tradiční setkání IT odborníků Huawei Technical Day se nyní konalo v útulných prostorách Hotelu Kurdějov na Moravě 5. – 6. května. Hosté byli přivítání mandlovicí, pálenkou z místní produkce.

Entec Solutions

Huawei Technical Day

Ve čtvrtek probíhaly odborné prezentace a pracovní diskuse. Huawei Senior IP Solution Architecture Petr Klusoň představil možnosti řešení CloudCampus. O zkušenosti z implementace NCE CloudCampus in SPIE se podělil Pavol Závacký ze slovenské WDS. Tibor Egyed, Enterprise Solution Sales prezentoval CloudFabric R21C10, atraktivní formu řešení digitální transformace napříč průmyslovými odvětvími.

Po skončení odborného programu čekala na hosty ochutnávka vín z vinařství Václav a bohatý raut.

Pracovní část pokračovala i v pátek, Rudolf Hruška, CTO of Datacenter Solutions pověděl více o New Gen OceanStor Hybrid Flash Storage, OceanProtect Backup storage a NAS Features u Dorado V6. Jan Stibor z Altepro ukázal, jak implementovat Dorado V6 HyperMetro prostřednictvím NVMe RoCE pro VMware. V rámci každé prezentace byl prostor pro odbornou konzultaci jednotlivých případů a řešení.

Po skončení odborné části zbyl v pátek odpoledne čas i na cyklovyjížďku mezi vinohrady v malebné oblasti Modrých hor.

„Věříme, že celá akce byla pro partnery velmi přínosná jak z hlediska odborných znalostí, tak v rámci prohloubení obchodní spolupráce s Huawei i distributory Entec Solutions a DNS. Výměna zkušeností z implementace Huawei řešení je také velmi atraktivní téma, proto jsme rádi, že jsme je mohli partnerům více přiblížit,“ řekla Julie QUI, Partner Manager CZ& SK.

Obrazová galerie