Zyxel se spojil s McAfee aby nabídl lepší ochranu podnikových sítí

29. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zyxel)
Společnost Zyxel uzavřela partnerství se společností McAfee s cílem přinést komplexní bezpečnostní řešení určené malým a středně velkým organizacím. Integrace antimalwarového řešení do firewallů ZyWALL ATP přináší ochranu podnikových sítí před malwarem i útoky nultého dne.

Podle zprávy 2019 Verizon Data Breach Investigations Report dnes na malé firmy míří více než 40 % kybernetických útoků. Toto zjištění jen podtrhuje nutnost poskytovat malým a středně velkým firmám robustní ochranu, která umožňuje snadné nasazení a správu a odpovídá velikosti jejich sítě. Díky integraci antimalwarového řešení McAfee do vlajkových ATP firewallů dokáže společnost Zyxel malým a středně velkým organizacím v podobě jednoho zařízení poskytovat prvotřídní detekci malwaru, výkonné zabezpečení a pokročilé filtrování webových stránek.

„Malé organizace dnes ochranu před kybernetickými útoky potřebují více než kdy dříve. Společnost McAfee chrání svět před kybernetickými hrozbami, aby se naši zákazníci mohli soustředit na své podnikání. Jsme hrdi, že můžeme uzavřít partnerství se společností Zyxel a přispívat k lepší ochraně důvěrných dat jejích zákazníků,“ poznamenala Javed Hasan, global head of enterprise product strategy and alliances v McAfee.

Nové zbraně proti útokům nultého dne

Společnost Zyxel dále rozšířila nabídku ATP firewallů určených primárně malým a středně velkým organizacím o nové modely ZyWALL ATP100W a ATP700. Tato řešení pro detekci a blokování známých i neznámých hrozeb kombinují škálovatelný cloudový sandboxing s mnoha dalšími bezpečnostními funkcemi.

Počínaje verzí firmwaru ZLD 4.50 dokáží ATP firewally ZyWALL kontrolu malwaru provádět souběžně v režimu Express i Stream. Režim Express pracuje s nepřetržitě rostoucí cloudovou databází, která využívá sílu umělé inteligence, poskytuje široký rozsah informací o hrozbách, zatímco druhý režim na základě HASH a signaturové databáze lokálně zajišťuje důkladnou granulární kontrolu. Výsledkem spojení obou funkcí je nový hybridní režim, který rozsáhlými hloubkovými kontrolami maximalizuje zabezpečení, poskytuje komplexní ochranu sítí a organizacím pomáhá se bez zbytečného prodlení bránit rychle se vyvíjejícím kybernetickým útokům.

„Dnešní doba není pro malé a středně velké firmy vůbec snadná. V uplynulých měsících mnohé z nich v zájmu ochrany svých zaměstnanců zavedly práci z domova. Většina malých a středně velkých firem se neobejde bez efektivního antimalwarového řešení pro ochranu před nejnovějšími kybernetickými hrozbami. Naše nová řada ATP produktů přináší malým a středně velkým firmám komplexní a flexibilní ochranu. I v této složité době se tak mohou zaměřit na své podnikání a mít jistotu, že jejich síť je bezpečná, efektivní a flexibilní,“ dodal Martin Bratičák, regional director CEE v Zyxelu.

Podobné články

ANECT se stal GOLD partnerem společnosti F5

29. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ANECT)
Společnost ANECT se stala GOLD partnerem společnosti F5. Certifikace je potvrzením jedné z nejvyšších možných úrovní znalostí a zkušeností jejích technických expertů, ale stojí za ní i velké množství úspěšných projektů implementovaných u zákazníků společnosti. Čtěte více

OKI zdarma nabízí samolepicí média a grafiku pro dodržování společenského odstupu

28. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: OKI)
Společnost OKI poskytuje zdarma tisková média a grafické podklady v češtině na podporu obchodních firem v době koronavirové pandemie a při přechodu zpět na normální provoz. Ve spolupráci se značkou Floralabels pomáhá OKI podporovat společenský odstup pomocí jasné vizuální komunikace. Čtěte více

Vylepšený SAP S/4HANA Cloud přináší novinky nejen do oblasti řízení financí a lidských zdrojů

28. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: SAP)
Nová verze řešení SAP S/4HANA Cloud dále vylepšuje inteligenci ERP řešení pro plánování podnikových zdrojů a zaměřuje se na podporu agility, pružnosti a možnosti integrace jednotlivých softwarových systémů pro podnikové procesy. Vylepšení se týkají především řízení financí, lidských zdrojů (HR) a shody s regulačními požadavky. Čtěte více

AT Computers přináší počítače X-Diablo s procesory Intel Core 10. generace

28. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers sestavila herní PC X-Diablo s nejnovější generací procesorů Intel na trhu – součástí je Intel Core i5 10. generace, které byly světu představeny na konci dubna a nyní přicházejí do prodeje. Čtěte více