Zyxel nabízí firewall zdarma ke každé tříleté bezpečnostní licenci UTM GOLD

4. 12. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zyxel)
Společnost Zyxel Networks řichází s nabídkou na získání hardwarového firewallu zdarma. Ke každé zakoupené bezpečnostní licenci UTM GOLD na tři roky zákazníci bezplatně získají adekvátní firewall řady USG FLEX zcela.

Akce platí do 31. prosince 2023 při nákupu licencí UTM GOLD u autorizovaných distributorů Zyxel.

Jd o novinku v marketingové a obchodní komunikaci společnosti Zyxel, která nabízí možnost pořízení IT infrastruktury a s ní souvisejících služeb formou tzv. subskripce, která může být pro mnohé podniky efektivnější a méně nákladná.

Licence UTM GOLD zajišťuje nepřetržitou aktualizaci všech bezpečnostních komponent firewallů Zyxel USG FLEX, včetně antimalwaru, filtru škodlivých stránek, antispamového filtru, IPS a Sandboxingu. Zahrnuje rovněž přístup ke vzdálené správě prostřednictvím cloudové platformy Nebula.

„Bez pravidelných aktualizací ztrácí bezpečnostní řešení rychle svoji účinnost a smysl. Proto se soustředíme především na softwarovou stránku zajištění trvalé ochrany sítí našich zákazníků. Hardware, který zákazníci získají zcela zdarma, je pak nezbytným základem, připraveným na spolehlivý provoz komplexní ochrany před kybernetickými riziky,“ vysvětlil Radek Hofman, channel sales manager CZ/SK ve společnosti Zyxel.

Moderní firewally řady Zyxel USG FLEX poskytují vícevrstvou ochranu před mnoha různými typy vnějších i vnitřních hrozeb. Kybernetickým útokům brání filtr potenciálně nebezpečných webových adres, antimalware, spolupracující v reálném čase s cloudovou databází bezpečnostních hrozeb, zabezpečení e-mailů i funkce prevence průniků (IPS). Funkce Application Patrol a Web Filtering umožňují omezení používání nežádoucích aplikací i kontrolu a omezení přístupu na internet. Nesmíme zapomínat i na ochranu proti Zero Day útokům pomocí služby Sandboxing. Současně mohou firewally Zyxel USG FLEX fungovat i jako kontroléry přístupových bodů bezdrátové sítě a poskytovat funkci Secure WiFi pro homeoffice pracovníky pomocí vzdálených AP a zabezpečeného IPSec tunelu. Zajišťují rovněž moderní, vysoce zabezpečený vzdálený přístup k síti přes VPN, s možností L2TP over IPSec, IPSec IKEv1, IKEv2 a SSL VPN.

Firewally řady USG FLEX jsou kompatibilní se systémem správy pomocí cloudové platformy Nebula, která je k dispozici prostřednictvím intuitivního webového rozhraní i mobilní aplikace. Správa prostřednictvím cloudu umožňuje zjednodušenou instalaci zařízení na vzdálených místech i následnou údržbu a monitoring sítě bez dalších nákladů. Pro lokální správu bez propojení s cloudem je k dispozici také standardní režim Stand-alone.

„Uvědomujeme si vážnost situace v oblasti kybernetické bezpečnosti, a proto se snažíme zvýšit dostupnost moderních bezpečnostních řešení pro všechny firmy i ostatní organizace. Naše akce je výbornou příležitostí zásadně zlepšit zabezpečení podnikové sítě pomocí špičkového hardwaru, s nezbytnou aktualizací všech bezpečnostních komponent během následujících tří let,“ uvedl Martin Bratičák, head of channel for CEE v Zyxelu.

Akce se vztahuje na licence LIC-GOLD-EU3Y01F, LIC-GOLD-EU3Y02F, LIC-GOLD-EU3Y03F a LIC-GOLD-EU3Y04F, ke kterým získají zákazníci zdarma odpovídající firewall varianty Device-only USG FLEX 100, USG FLEX 200, USG FLEX 500 nebo USG FLEX 700.

Podobné články

DATERA zvítězila v soutěži „Hrdinové AI“

21. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: TD SYNNEX)
Prvním „Hrdinou AI“ se v soutěži TD SYNNEX a IBM stala společnost DATERA s nástrojem pro profesionální analýzu dat LISSA. Do soutěže „Hrdinové AI“ mohly firmy přihlásit svá řešení založená na AI a ty nejlepší pak získaly expertní, technologickou i marketingovou podporu pro jejich další rozvoj. Čtěte více

Víc než 150 produktů Axis získalo kyberbezpečnostní certifikaci ETSI EN 303 645

20. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Axis Communications)
Společnost Axis Communications získala certifikaci shody s normou pro kybernetickou bezpečnost ETSI EN 303 645. Certifikace platí pro širokou škálu produktů Axis s operačním systémem AXIS OS 11 nebo vyšším a vztahuje se víc než na 150 současných zařízení Axis i na zařízení nová, která uvede trh. Čtěte více

Audiopro se stalo členem globální sítě autorizovaných poskytovatelů řešení Peplink a Starlink

12. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Audiopro)
Česká společnost Audiopro je nově zahrnuta do programu autorizovaných poskytovatelů řešení Peplink a Starlink. Tyto společnosti přicházejí se společným řešením pro celosvětově dostupný, robustní, spolehlivý, škálovatelný a vysokorychlostní satelitní internet za využití družic společnosti SpaceX a inteligentních routerů společnosti Peplink. Čtěte více

ALSO nově nabízí službu Copilot pro Microsoft 365 všem svým partnerům

9. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: ALSO Czech Republic)
Aplikace Copilot pro Microsoft 365 založená AI je nyní k dispozici i malým a středním podnikům prostřednictvím poskytovatelů cloudových služeb (CSP). Všichni partneři ALSO tak mohou skrze ALSO Cloud Marketplace poskytovat licence Copilot svým zákazníkům. ALSO nabídne i tematické webináře a workshopy a specializovanou sérií školení o integraci nástroje Copilot do aplikací Microsoft 365. Čtěte více