Záložní zdroj energie Eaton 3S Mini zajistí i provoz drobné elektroniky

8. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASBIS CZ)
Většině lidí se v souvislosti se záložními zdroji vybaví velká zařízení pro zálohování provozu monitorů, počítačů, úložišť nebo třeba serverů. Na menší přístroje, jako jsou IP kamery, síťové prvky nebo třeba systémy pro řízení chytrých domácností či kanceláří, se většinou zapomíná. Jejich role pro zachování provozu firmy či domácnosti přitom nemusí být o nic menší. Díky společnosti Eaton naštěstí existuje odpověď i na tento požadavek.

Kompaktní záložní zdroj napájení Eaton 3S Mini 36W DC může při výpadku proudu udržet v provozu celou řadu elektronických zařízení, jako jsou IP kamery, systémy pro řízení chytrých domácností nebo kanceláří či síťové prvky jako switche, routery, internetové brány nebo Wi-Fi extendery pro rozšíření pokrytí bezdrátovou sítí.

Hodí se do jakéhokoli prostředí

Zařízení díky svým kompaktním rozměrům (95,5 × 30 × 136 mm), nízké hmotnosti (0,4 kg) a elegantnímu provedení s čistým designem bez problémů zapadne nejen do domácností, ale i do kancelářských prostor nebo třeba do recepcí či dalších pracovišť nebo provozoven. Navíc není problém jej vzít doslova kamkoli s sebou. Výhodou (a zároveň samozřejmostí) je také zcela tichý provoz.

Energii má na několik hodin

Energie se ukládá do Li-Ion akumulátoru s kapacitou 2 200 mAh (2 × 3,7 V) a jmenovitým výkonem 36 W. Součástí základního balení jsou čtyři typy výstupních konektorů (3,5 × 1,3mm, 4,75 × 1,7mm, 5,5 × 2,1 mm a 5,5 × 2,5 mm), které jsou schopné pokrýt požadavky většiny zařízení, jejichž provoz by mohl chtít zákazník zálohovat. Ve čtyřech různých úrovních lze rovněž regulovat výstupní napětí (k dispozici jsou hodnoty 9V / 3A, 12V / 3A, 15V / 2,4A a 19V / 1,89A).

Další benefity pro bezstarostný život

Součástí výbavy je i integrovaná nadproudová ochrana či přehledné LED indikátory, které informují o vybraném výstupním napětí a zbývající kapacitě akumulátoru. Podrobné technické specifikace najdete v přiloženém PDF soubor.

Fotogalerie: 
PřílohaVelikost
PDF icon eaton_3s_mini_datasheet-cs-cz.pdf1.59 MB

Profilová karta firmy

ASBIS CZ, spol. s r.o.

ASBIS CZ, spol. s r.o.

ASBIS patří mezi největší dodavatele počítačových komponent na rozvíjejících se trzích v Evropě. Společnost byla založena roku 1990 a dnes má 33 poboček ve 27 evropských zemích. Společnost obsluhuje prostřednictvím tří distribučních center a 33 místních velkoobchodů (vlastních poboček) více než 30 000 aktivních zákazníků.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Schneider Electric: UPS Galaxy VL

15. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Schneider Electric)
Společnost Schneider Electric zahájila prodej třífázových nepřerušitelných zdrojů napájení řady Galaxy VL 200-500 kW, které jsou nejnovějším přírůstkem do rodiny Galaxy. Kompaktní jednotky UPS nabízejí až 99% účinnost v režimu ECOnversion pro plnou návratnost investice do dvou let u středních a velkých datových center a komerčních a průmyslových aplikací. Čtěte více

Schneider Electric rozšiřuje třífázovou řadu záložních zdrojů Easy UPS 3L

12. 3. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Schneider Electric)
Schneider Electric oznámil rozšíření řady Easy UPS 3L z 250 kVA na 600 kVA (400 V). Řada nově zahrnuje třífázové záložní zdroje o výkonu 250, 300 a 400 kVA pro externí baterie. Easy UPS 3L zjednodušuje a zefektivňuje konfiguraci a servis a poskytuje vysokou dostupnost a predikci pro střední a velké komerční budovy a lehký průmysl. Čtěte více

CyberPower: záložní zdroje řady OR II

7. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: CyberPower)
Společnost CyberPower uvedla na trh novou řadu UPS OR II (Office Rackmount), určenou pro využití v kancelářích. Její jednotlivé modely disponují pokročilými funkcemi včetně možnosti vzdálené správy, baterií vyměnitelných za provozu nebo automatické regulace napětí. Čtěte více

Eaton: UPS Eaton 93PM G2

20. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eaton)
Společnost Eaton představila druhou generaci svého třífázového zdroje nepřerušovaného napětí (UPS) Eaton 93PM. Modulární a škálovatelná konstrukce zdroje umožňuje správcům datových center navyšovat kapacitu a ochranu napájení v souladu s obchodními požadavky a zároveň využívat nejnižší úrovně celkových nákladů na vlastnictví (TCO) ve své třídě. Čtěte více