Záložní zdroj energie Eaton 3S Mini zajistí i provoz drobné elektroniky

8. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASBIS CZ)
Většině lidí se v souvislosti se záložními zdroji vybaví velká zařízení pro zálohování provozu monitorů, počítačů, úložišť nebo třeba serverů. Na menší přístroje, jako jsou IP kamery, síťové prvky nebo třeba systémy pro řízení chytrých domácností či kanceláří, se většinou zapomíná. Jejich role pro zachování provozu firmy či domácnosti přitom nemusí být o nic menší. Díky společnosti Eaton naštěstí existuje odpověď i na tento požadavek.

Kompaktní záložní zdroj napájení Eaton 3S Mini 36W DC může při výpadku proudu udržet v provozu celou řadu elektronických zařízení, jako jsou IP kamery, systémy pro řízení chytrých domácností nebo kanceláří či síťové prvky jako switche, routery, internetové brány nebo Wi-Fi extendery pro rozšíření pokrytí bezdrátovou sítí.

Hodí se do jakéhokoli prostředí

Zařízení díky svým kompaktním rozměrům (95,5 × 30 × 136 mm), nízké hmotnosti (0,4 kg) a elegantnímu provedení s čistým designem bez problémů zapadne nejen do domácností, ale i do kancelářských prostor nebo třeba do recepcí či dalších pracovišť nebo provozoven. Navíc není problém jej vzít doslova kamkoli s sebou. Výhodou (a zároveň samozřejmostí) je také zcela tichý provoz.

Energii má na několik hodin

Energie se ukládá do Li-Ion akumulátoru s kapacitou 2 200 mAh (2 × 3,7 V) a jmenovitým výkonem 36 W. Součástí základního balení jsou čtyři typy výstupních konektorů (3,5 × 1,3mm, 4,75 × 1,7mm, 5,5 × 2,1 mm a 5,5 × 2,5 mm), které jsou schopné pokrýt požadavky většiny zařízení, jejichž provoz by mohl chtít zákazník zálohovat. Ve čtyřech různých úrovních lze rovněž regulovat výstupní napětí (k dispozici jsou hodnoty 9V / 3A, 12V / 3A, 15V / 2,4A a 19V / 1,89A).

Další benefity pro bezstarostný život

Součástí výbavy je i integrovaná nadproudová ochrana či přehledné LED indikátory, které informují o vybraném výstupním napětí a zbývající kapacitě akumulátoru. Podrobné technické specifikace najdete v přiloženém PDF soubor.

Obrazová galerie:
PřílohaVelikost
PDF icon eaton_3s_mini_datasheet-cs-cz.pdf1.59 MB

Profilová karta firmy

ASBIS CZ, spol. s r.o.

ASBIS CZ, spol. s r.o.

ASBIS patří mezi největší dodavatele počítačových komponent na rozvíjejících se trzích v Evropě. Společnost byla založena roku 1990 a dnes má 33 poboček ve 27 evropských zemích. Společnost obsluhuje prostřednictvím tří distribučních center a 33 místních velkoobchodů (vlastních poboček) více než 30 000 aktivních zákazníků.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Ciaran Forde, vedoucí segmentu datových center ve společnosti Eaton

Jak mohou UPS přeměnit datová centra na energetické hrdiny

25. 10. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eaton)
Za poslední roky prošla datová centra velkými změnami. Kvůli jejich intenzivní spotřebě energie a souvisejícím emisím uhlíku jsou považovaná za subjekty, které přispívají k ničení životního prostředí. Čtěte více

UPS CyberPower lze vzdáleně spravovat i přes cloud

14. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: CyberPower)
Společnost CyberPower představila rozšiřující karty Cloud Card Series, které umožňují vzdálené monitorování a správu UPS systémů prostřednictvím zabezpečeného webového portálu nebo mobilní aplikace, a to snadným přidáním do správy PowerPanel Cloud. Čtěte více

Svou domácí elektrickou síť chrání jen 40 % Čechů

2. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Schneider Electric)
Devět z deseti Čechů zažilo v souvislosti s bouřkou výpadek proudu, čtvrtině respondentů pak přepětí v síti pokazilo nějaký elektrický přístroj. Přesto se však proti bleskům většinou nechrání, nějakou formu prevence volí jen 40 procent lidí. Nejčastěji jde o přepěťovou ochranu, záložní zdroje či jejich kombinaci. Čtěte více

Schneider Electric: UPS Galaxy VL

15. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Schneider Electric)
Společnost Schneider Electric zahájila prodej třífázových nepřerušitelných zdrojů napájení řady Galaxy VL 200-500 kW, které jsou nejnovějším přírůstkem do rodiny Galaxy. Kompaktní jednotky UPS nabízejí až 99% účinnost v režimu ECOnversion pro plnou návratnost investice do dvou let u středních a velkých datových center a komerčních a průmyslových aplikací. Čtěte více