YSoft SafeQ nově zajistí zabezpečení tisku ze SAP

3. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Y Soft a SAP)
Obchodní dokumenty spravované v systému SAP mohou být nově zpracovávány formou zabezpečených tiskových front pomocí nástroje YSoft SafeQ. Uživatelé si mohou vytištěné dokumenty vyzvednout na základě autentizace uživatele na jakékoliv tiskárně vybavené YSoft SafeQ v podnikové síti.

Tím zásadně vzroste bezpečnost dokumentů – vytištěné stránky nejsou ponechány odkryté v zásobnících tiskáren. Tiskne se až v momentě, kdy je uživatel u tiskárny. YSoft SafeQ umí také zpracovávat dávkový tisk ze SAP a dokumenty tisknout v původním pořadí. Možná je i podpora přímé tiskové fronty.

Firmy mohou navíc využívat nástrojů reportingu, kterými YSoft SafeQ disponuje. Výpočet nákladů na tiskové aktivity spadající pod SAP může být cestou, jak efektivně snížit náklady a zamezit plýtvání v duchu udržitelnosti dlouhodobého rozvoje společnosti.

Y Soft nabízí tři úrovně integrace mezi YSoft SafeQ a SAP. Úvodní dvě úrovně bude zajišťovat partnerská síť prodejců Y Softu ve spolupráci se SAP administrátory klienta. V případě požadavku na hlubší integraci a zapojení podniku do pokročilých funkcí poskytne Y Soft vlastní servisní tým.

Všechna dostupná rozšíření a integrace pro pokročilou správu tisku a digitalizaci dokumentů si můžete prohlédnout na webové stránce YSoft SafeQ Extensions and Integrations webpage. Tyto nástroje byly dříve dostupné pouze prostřednictvím partnerského portálu. Nyní jsou k dispozici stávajícím i potenciálním zákazníkům na webových stránkách společnosti www.ysoft.com. Dostupná řešení umožňují společnosti Y Soft a jejím partnerům z řad prodejců navrhovat řešení odpovídající specifickým potřebám zákazníků.

Jedním z klientů využívajících YSoft SafeQ k centrální správě tiskových služeb pro téměř 30 000 zaměstnanců je Česká pošta. Zároveň jde o podnik využívající ERP systém SAP a od nich vznikl požadavek směřovat tisk ze SAP přes YSoft SafeQ za účelem centrálního řízení veškerého tisku na všech organizačních jednotkách. Díky integraci mezi YSoft SafeQ a SAP může nyní Česká pošta bezpečně zpracovávat tiskové úlohy a optimalizovat přenos dat tiskových úloh v rámci jejich sítě. Uživatelé SAP mohou navíc díky integraci zobrazit stav tiskové úlohy přímo v rozhraní SAP NetWeaver.

„SAP je dlouhodobým standardem na poli ERP systémů, obdobně jako je YSoft SafeQ standardem mezi nástroji pro podnikovou správu tisku. Zákazníci očekávají, že dvě přední řešení budou mezi sebou dobře spolupracovat. Naši odborníci se spojili se zákazníky jako Česká pošta, aby společně zajistili, že integrace bude hladce probíhat a poskytne takovou míru zabezpečení a přehlednosti, jakou zákazníci očekávají,” uvedl Matej Štefaník, VP of Product Marketing Y Soft.

Podobné články

Kyocera modelem TASKalfa Pro 15000c vstupuje do nového segmentu

17. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kyocera)
Kyocera Document Solutions Europe expanduje do nových obchodních segmentů a uvádí na trh první produkční tiskové zařízení TASKalfa Pro 15000c. Novinka je dalším krokem v diverzifikaci Kyocery a staví na množství vlastních zkušeností z vývoje a výroby inkoustových tiskových hlav. Čtěte více

Konica Minolta uvádí na trh vlastní softwarové řešení pro správu dokumentů

17. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Konica Minolta)
Konica Minolta představila vlastní softwarový balíček pro digitalizaci malých a středních firem. Na český trh jej uvádí pod názvem KM Flows s nabídkou, že až o měsíce zkrátí čas, který její zákazníci dříve potřebovali k zavedení digitalizačních služeb. V závislosti na množství uživatelů pak mohou firmy ušetřit i peníze za nákupy licencí operačních systémů či databází. Tyto investice jsou přitom pro většinu podobných systémů často nezbytné. Čtěte více

Co dříve trvalo měsíce, je dnes možné za deset dní

6. 4. 2020. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Bilance společnosti Konica Minolta posledních pěti let poskytování digitalizačních řešení v ČR uvádí, že její zákazníci za tuto dobu elektronicky zpracovali více než půl miliardy stran o formátu A4. Podle firmy Konica Minolta může digitalizace snížit firmám náklady na zpracování dokumentů o více než polovinu. Více o tom prozradil Lukáš Král, produktový manažer ECM Konica Minolta Business Solutions Czech. Čtěte více

Šlape inkoustový Canon ProStream na paty ofsetu?

25. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Dokážete si představit 12,8 milionu výtisků kultovní knihy Harry Potter a Kámen mudrců vedle sebe? Přesně takové množství, tedy zhruba miliardu oboustranně vytištěných stránek formátu A4, vyprodukovali zákazníci společnosti Canon na digitálních inkoustových strojích s kontinuálním podáváním ProStream 1000. Čtěte více