Western Digital představil novou značku SanDisk Professional

31. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Western Digital)
Nová značka SanDisk Professional má za cíl nabídnout prémiová úložiště pro tvůrce obsahu a další profesionály. Výkonné portfolio řady SanDisk Professional je navrženo tak, aby přineslo potřebnou škálovatelnost, výkon i spolehlivost.

Nová řada SanDisk Professional, která staví na základech spotřebitelské značky SanDiska řešení profesionální třídy G-Technology, aktuálně nabízí šestnáct modulárních řešení pro pracovní proces s výkonem na profesionální úrovni a spolehlivostí podnikové třídy.

Mezi těmito produkty jsou:

Paměťová karta Pro-Cinema CFexpress VPG400 – zcela nová, odolná karta profesionální třídy pro tvůrce videí a filmů, kteří potřebují nepřerušený výkon pro nahrávání videa při minimální rychlosti 400 MB/s při současném udržení požadavků, kterým dnešní průmysl videa, televizního vysílání a filmů čelí. Očekává se, že nová karta CFexpressbude k dostání v létě tohoto roku.

Čtečky řady Pro-Reader – čtyři nová zařízení s rozhraním USB-C podporující SuperSpeed USB 10 Gbs. Čtečky jsou navrženy tak, že spolupracují s nejnovějšími a nejběžnějšími kamerovými médii včetně paměťových karet CFast, CFexpress, RED Mini-Mag, CF, microSD a SD. Očekává se, že nové čtečky  budou k dostání v létě tohoto roku.

Dokovací stanice Pro-Dock 4 – nová dokovací stanice se čtyřmi sloty, která spojí uložení a zachycení skutečně škálovatelným zařízením pro stahování dat, které uchrání kritický čas a peníze při práci s více kamerami. Očekává se, že dokovací stanice pro simultánní práci se čtyřmi kartami Pro-Dock 4 bude k dostání koncem tohoto léta.

Externí SSD G-Drive ArmorLock Encrypted NVMe 4 TB společně s řadou přenosných odolných disků G-Drive, stolní zařízení (nyní s podporou Thunderbolt 3 a USB-C) s disky podnikové třídy Ultrastar a transportovatelná úložiště G-RAID a G-RAID Shuttle, řešení podnikové třídy RAID, která nabízejí výjimečnou řadu spolehlivých, výkonných disků s velkou kapacitou pro cokoli, od přenosu více než 100 TB zálohovaných dat až po archivaci jakéhokoli kritického digitálního obsahu. Očekává se, že široká řada nových disků bude uváděna na trh počátkem měsíce června.

Profilová karta firmy

WD

WD

Společnost WD, součást Western Digital, je ve svém oboru inovátorem s dlouhodobým vedoucím postavením. Firma, která udává tempo technologiím pro ukládání dat, produkuje spolehlivé, vysoce výkonné pevné disky i disky SSD. Tyto disky jsou používány OEM partnery a systémovými integrátory v jejich stolních i přenosných počítačích, podnikových stanicích, vestavěných systémech a aplikacích spotřební elektroniky.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Kingston: NVMe PCIe SSD NV1

11. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kingston)
Společnost Kingston zahájila prodej NVMe PCIe SSD disků NV1. Novinka je postavena na jednostranné kartě formátu M.2 a díky svým parametrům je ideální základní jednotkou pro majitele notebooků a malých počítačů, kteří chtějí začít využívat výhod NVMe SSD disků. Čtěte více

Webinář: Představení portfolia společnosti Western Digital s Pavlem Zmitkem

24. 2. 2021. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Western Digital)
Mají pevné disky budoucnost? NVMe jako budoucnost SSD? Jaké vybrat RAID řešení pro NVMe SSD disky? Jaké jsou nejnovější produkty Western Digital v oblasti podnikových pevných disků a SSD? K čemu jsou dobré Platformy od Western Digital? Čtěte více

Samsung: SATA SSD 870 EVO

30. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Nový disk 870 EVO od Samsungu se hodí k běžnému i profesionálnímu využití. Náhodné čtení je ve srovnání s předchozí generací rychlejší o 38 %, což výrazně zrychluje každodenní práci počítače. Dlouhodobý výkon je vylepšený o 30 % a prodlužuje životnost SSD. SSD je dostupné s kapacitou až 4 TB. Čtěte více

Verbatim uvedl na trh novou herní značku

16. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Verbatim)
SureFire je nová gamingová značka, vlastněná společností Verbatim, která je speciálně navržena pro milovníky her na PC a konzolích. Prvními představenými produkty jsou disky SureFire Gaming HDD GX3 a Gaming SSD SureFire GX3. Do konce roku plánujeme značka uvést na trh více než 20 dalších produktů. Čtěte více