„Webový výprodej“ u Lama Plus

9. 1. 2014. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lama Plus)
Lama Plus na svých webových stránkách spustila nabídku „Výprodej“, ve které nabízí více než 600 položek se slevou až 99 %.

Nová nabídka prodejcům nabízí pohodlný výběr zboží a tím pádem také úsporu času i nákladů. Zboží je zde možné filtrovat podle cenového rozpětí, podle výše slevy, jen nové položky zařazené do výprodeje, poslední kusy s výraznou slevou, plně funkční zboží s poškozeným obalem nebo rozbalené, bez obalu, plně funkční zboží s prošlou expirací nebo zboží za pouhou 1 Kč.

„Jako největší specializovaný distributor spotřebního materiálu a počítačových doplňků na českém a slovenském trhu jsme si dali za cíl co nejvíce usnadnit zákazníkům objednávky přes www.lama.cz. V září jsme spustili nový B2B portál s přehledným rozdělením sortimentu do ráje spotřebního materiálu a ráje počítačových doplňků včetně unikátního parametrického vyhledávání, na které nyní navazuje menu Výprodej, díky kterému mohou zákazníci nakupovat rychle a chytře a navíc ušetřit." uvedla Michaela Šnapková, vedoucí marketingového oddělení.

Štítky: