Vzdálená cloudová správa Netgear Insight na rok zdarma

11. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Netgear)
Společnost Netgear nabízí všem majitelům nově zakoupených přepínačů, přístupových bodů a routerů řady Insight předplatné vzdálené cloudové správy po dobu jednoho roku zdarma.

Řešení Netgear Insight (v podobě mobilní aplikace či cloudového portálu) umožňuje nastavovat a konfigurovat jedno či více firemních zařízení současně a ty následně monitorovat a spravovat odkudkoli na světě v dosahu internetového připojení v nepřetržitém režimu 24/7. Služba uživateli poskytuje veškeré potřebné informace o připojených zařízeních i stavu a zdraví sítě. V případě neobvyklé situace je majitel či IT pracovník okamžitě informován prostřednictvím výstražných notifikací.

Služba Netgear Insight je dostupná ve třech placených variantách: Insight Basic (bez cloudové správy, první dvě registrovaná zařízení zdarma, třetí od 4,99 USD za zařízení za rok), Insight Premium (od 9,99 USD za zařízení za rok) a Insight Pro (určeno pro MSP a resellery, cena u distributora).

Noví i stávající uživatelé, kteří zakoupí a následně zaregistrují některý z vybraných přepínačů, přístupových bodů či routerů řady Insight, mají však nově speciální možnost získat službu na rok zdarma. Cílem této akce je nabídnout uživatelům možnost vyzkoušet si vzdálenou správu Insight v praxi a seznámit se tak osobně s veškerými výhodami, které jim přináší. Platnost akce není časově omezená a vztahuje se na následující varianty Netgear Insight s cloudovou správou:

  • Insight Premium nabízí rozeznání, konfiguraci, monitoring a správu zařízení skrze mobilní aplikaci i cloudový portál. Zároveň umožňuje vzdáleně spravovat i větší počet zařízení napříč vícero míst. Je ideální zejména pro malé a střední firmy.
  • Insight Pro nabízí veškeré možnosti varianty Insight Premium, rozšířené o další funkce, jako je např. podpora multi-tenancy či multi-roles. Je vhodná zejména pro organizace s větším počtem kanceláří, prodejce s přidanou hodnotou a poskytovatele služeb v oblasti správy sítí.

Akce se vztahuje na následující produkty řady Insight: WAC505, WAC505B03, WAC505B05, WAC505PA, WAC540, WAC540B03, WAC540PA, WAC564 (přístupové body), BR500, BRK500 (routery), GC108P, GC108PP, GC110, GC110P, GC510P, GC510PP, GC728X, GC728XP, GC752X, GC752XP (přepínače). Seznam produktů se bude postupně rozšiřovat o další modely.

Podobné články

Novinka od Zyxelu zaujme barevnou signalizací dosažené rychlosti

29. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zyxel)
Společnost Zyxel uvedla na trh nový 10/12portový multigigabitový řízený přepínač řady XS1930, který malým a středně velkým organizacím pomůže dosáhnout vyšší síťové flexibility a plně využívat nejnovější technologii Wi-Fi 6. Novinka zaujme zejména unikátní signalizací dosažené rychlosti pomocí vícebarevných diod. Čtěte více

D-Link: Wi-Fi 6 routery DIR-X1560 a DIR-X1860

28. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: D-Link)
Společnost D-Link nabízí nové cenově dostupné mesh routery podporující nový standard Wi-Fi 6 (802.11ax). Modely DIR-X1560 a DIR-X1860 jsou navrženy speciálně pro moderní chytrou domácnost, které poskytují připojení kombinovanou rychlostí Wi-Fi až 1 500 Mbps a 1 774 Mbps. Čtěte více

Většina firem věří, že 5G významně ovlivní jejich podnikání, mají ale obavy i o bezpečnost

25. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Accenture)
Podle výsledků studie společnosti Accenture se vedoucí představitelé firem domnívají, že 5G bude znamenat revoluční skok, ale stále přetrvávají obavy o bezpečnost této technologie. Čtěte více

Mikrotik: router Mikrotik hAP ac3

16. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Mikrotik)
Nový router pro domácnosti a malé kanceláře firmy Mikrotik nabízí výkon, zabezpečení a další vlastnosti a technologie, které byly doposud výsadou internetových providerů. Samozřejmostí je podpora moderních standardů bezdrátových s frekvencí 2,4 i 5 GHz a nechybí ani pět gigabitových ethernet portů. Nadstandardní je integrovaná podpora 4G LTE. Čtěte více