Vzdálená cloudová správa Netgear Insight na rok zdarma

11. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Netgear)
Společnost Netgear nabízí všem majitelům nově zakoupených přepínačů, přístupových bodů a routerů řady Insight předplatné vzdálené cloudové správy po dobu jednoho roku zdarma.

Řešení Netgear Insight (v podobě mobilní aplikace či cloudového portálu) umožňuje nastavovat a konfigurovat jedno či více firemních zařízení současně a ty následně monitorovat a spravovat odkudkoli na světě v dosahu internetového připojení v nepřetržitém režimu 24/7. Služba uživateli poskytuje veškeré potřebné informace o připojených zařízeních i stavu a zdraví sítě. V případě neobvyklé situace je majitel či IT pracovník okamžitě informován prostřednictvím výstražných notifikací.

Služba Netgear Insight je dostupná ve třech placených variantách: Insight Basic (bez cloudové správy, první dvě registrovaná zařízení zdarma, třetí od 4,99 USD za zařízení za rok), Insight Premium (od 9,99 USD za zařízení za rok) a Insight Pro (určeno pro MSP a resellery, cena u distributora).

Noví i stávající uživatelé, kteří zakoupí a následně zaregistrují některý z vybraných přepínačů, přístupových bodů či routerů řady Insight, mají však nově speciální možnost získat službu na rok zdarma. Cílem této akce je nabídnout uživatelům možnost vyzkoušet si vzdálenou správu Insight v praxi a seznámit se tak osobně s veškerými výhodami, které jim přináší. Platnost akce není časově omezená a vztahuje se na následující varianty Netgear Insight s cloudovou správou:

  • Insight Premium nabízí rozeznání, konfiguraci, monitoring a správu zařízení skrze mobilní aplikaci i cloudový portál. Zároveň umožňuje vzdáleně spravovat i větší počet zařízení napříč vícero míst. Je ideální zejména pro malé a střední firmy.
  • Insight Pro nabízí veškeré možnosti varianty Insight Premium, rozšířené o další funkce, jako je např. podpora multi-tenancy či multi-roles. Je vhodná zejména pro organizace s větším počtem kanceláří, prodejce s přidanou hodnotou a poskytovatele služeb v oblasti správy sítí.

Akce se vztahuje na následující produkty řady Insight: WAC505, WAC505B03, WAC505B05, WAC505PA, WAC540, WAC540B03, WAC540PA, WAC564 (přístupové body), BR500, BRK500 (routery), GC108P, GC108PP, GC110, GC110P, GC510P, GC510PP, GC728X, GC728XP, GC752X, GC752XP (přepínače). Seznam produktů se bude postupně rozšiřovat o další modely.

Podobné články

Výrobce optických síťových modulů MicroOptics se slučuje se značkou Lanview

24. 4. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: EET Group)
Skupina EET Group oznámila sloučení dvou předních poskytovatelů kompletních řešení strukturovaných sítí pro firemní zákazníky, společností MicroOptics a Lanview. Pod hlavičkou skupiny EET Group tak vzniká komplexní poskytovatel optických transceiverů, řešení pro bezdrátovou komunikaci, přenosové sítě, sítě datových center a cloud computing. Čtěte více

Budoucnost bezdrátové konektivity v pojetí společnosti LANCOM

8. 4. 2024. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Annex Net)
Během Světového mobilního kongresu MWC, který se odehrál letos v únoru v Barceloně, představila společnost LANCOM Systems svůj pohled na budoucnost bezdrátové konektivity. Stěžejní roli zde bude hrát nový standard Wi-Fi 7 (IEEE 802.11be), který přinese vyšší datovou hustotu, větší šířky komunikačních kanálů a díky tomu i mnohem vyšší přenosové rychlosti. Čtěte více

Huawei v Berlíně představil špičková řešení pro oblast optických sítí

8. 4. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Huawei)
Jaká proměna čeká internetové připojení v příštích letech? To si mohli prohlédnout návštěvníci konference FTTH 2024 v Berlíně, která představila internet budoucnosti jako zelený, ultraširokopásmový a inteligentní. Inovativní řešení, která mají uspokojit stále náročnější požadavky na internetové připojení, představila na konferenci také společnost Huawei. Čtěte více

Cisco s Microsoftem dosáhly při přenosu dat podmořským kabelem rychlosti 800 Gbps

1. 4. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco systems)
Společnosti Cisco a Microsoft dokázaly prostřednictvím transatlantického podmořského kabelu přenášet data rychlostí 800 Gbps na vzdálenost přes 6 000 kilometrů. Vysokorychlostní přenos demonstruje další potenciál v rozvoji síťové infrastruktury a otevírá další příležitosti pro špičkové aplikace a nasazení umělé inteligence. Čtěte více