Vysoká produktivita při zachování udržitelnosti přinese byznys i resellerům

19. 2. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: MMD Monitors & Displays)
Téma měsíce - Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic má na evropském i tuzemském trhu velmi silnou pozici a neustále přináší novinky, které by pomohly koncovým uživatelům zvyšovat produktivitu a resellerům zisky.

Pro nadcházející sezonu tak MMD připravila novou segmentaci a rozdělení zákazníků na B2B a B2C. Tímto krokem chce lépe cílit na jednotlivé skupiny zákazníků a zároveň resellerům nabídnout vyšší marži, která je bude motivovat prodávat monitory Philips a AOC.

Pro resellery jsme vylepšili partnerský web, ve kterém mohou najít veškeré informace o produktech, a to včetně specifikací, obrázků, certifikace apod. S výše uvedeným budou samozřejmě spojené i další marketingové aktivity jako jsou promoakce, mailingy a speciální nabídky u distributorů. Opět nás reselleři potkají i na největších distributorských setkáních, kde budou mít možnost vidět a osahat si nové produkty.

Příležitosti pro resellery v roce 2019

V roce 2019 jsou hned tři následující oblasti – on-line, B2B a gaming, ve kterých se skrývají pro resellery nemalé příležitosti. Není žádným tajemstvím, že on-line segment neustále roste, proto v něm i my vidíme příležitost pro naše zákazníky. Druhou oblastí je B2B, kde bychom se rádi ještě více prosadili s našimi technologickými novinkami. Věřím, že máme určitě co nabídnout nejen vládním organizacím, školám, ale i firmám.

Monitory Philips jsou zaměřeny na poskytování výkonných technologií, které kombinují inovace a udržitelný rozvoj. Proto jsme nyní uvedli na trh nový "zelený" monitor Philips 241B7QGJ, který je navržen tak, aby měl nejmenší možný ekologický dopad na životní prostředí. Monitor je vyroben z lehkých plastů s 85% podílem recyklovaných plastů. Neobsahuje žádné olovo, rtuť, halogeny a PVC/BFR sloučeniny. Všechny jeho plastové části, železný rám a balící materiál jsou 100% recyklovatelné. Je vybaven Full HD IPS panelem a dále například technologií LightSensor, která sleduje okolní osvětlení a automaticky upravuje jas monitoru. Označení A++ podtrhuje nesrovnatelnou energetickou efektivitu.

Již nějakou dobu máme v nabídce modely s možností připojení přes USB-C a nově také zakřivený 49" ultra wide monitor 499P9H s rozlišením 5 120 x 1 440 při 60Hz a poměrem stran 32 : 9, který přináší uživatelům vysokou efektivitu při práci. Právě v těchto modelech s přidanou hodnotou a nabitých technologiemi vidíme stále prostor k příležitostem pro naše resellery.

Velké obchodní příležitosti pro nás i resellery vidím samozřejmě i v gamingu, kde plánujeme spoustu novinek. Naše herní portfolio lze rozdělit na dvě hlavní produktové linie - AOC gaming (mid-range) a řadu Agon (high-end). V nižší cenové hladině jsme uvedli na trh nové modelové řady G1 a 90. U Agon 3 jde už o třetí generaci high-end gamingových produktů a lze zmínit zakřivený monitor AG273QCG (Nvidia G-Sync) a jeho brášku AG273QCX (AMD FreeSync 2 HDR). Přepracované a vylepšené prémiové herní monitory jsou již v prodeji. Jsou určeny především skutečným herním nadšencům, kterým nabízí rychlou obnovovací frekvenci až 165 Hz, dobu odezvy 1 ms a nejnovější technologie jako AMD FreeSync 2 HDR. Model AG273QCG navíc získal, díky svému exkluzivnímu designu, ocenění Red Dot Design Award 2018.

Obchodní příležitosti v dalších letech

Z dlouhodobého hlediska vidíme potenciál v tom, že i nadále budeme na trh přinášet inovativní produkty vybavené novými technologiemi s vysokou kvalitou, prvotřídním servisem a atraktivním vzhledem. Pevně věříme v to, že koncovým zákazníkům to přinese komfortní prostředí nejen v kanceláři, ale i v domácnostech, a to vše s ohledem na životní prostředí.

Autor: František Koutník

Štítky: 
Téma měsíce, Monitory, AOC, Philips monitory

Podobné články

Problémy s tiskem etiket v pivovaru Antoš vyřešila tiskárna Epson ColorWorks

25. 2. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Epson)
Téma měsíce - Největší devízou pivovaru Antoš je široký záběr a variabilita nabídky. Jedním z problémů, se kterým se firma potýkala, bylo zajištění tisku etiket na jednotlivé produkty. Komplikaci vyřešila tiskárna Epson ColorWorks C7500, inkoustový přístroj s permanentní tiskovou hlavou určený pro profesionální produkci barevných etiket. Čtěte více

Panasonic vybavil zobrazovací technikou jedno z nejlepších multifunkčních center ve střední a východní Evropě

22. 2. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Panasonic)
Téma měsíce - Cubex Centrum Praha je moderní multifunkční centrum, které se nachází v lokalitě „pražského City“ na Pankráci. Díky unikátnosti a variabilitě jeho interiérů spolu se špičkovým prezentačním videosystémem se řadí mezi naprostou špičku ve střední a východní Evropě. Čtěte více

Není laser jako laser...

11. 2. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a NEC;)
Téma měsíce - Společnost NEC Display Solutions je průkopníkem laserové technologie a v době, kdy konkurenti snili o laserových produktech bez nutnosti výměny lamp, NEC již představilo první produkty (2014). Zajímavý na celé technologii je také fakt, že NEC jako jedna z mála společností má laser technologii zvládnutou na obou projekčních technologiích, jak DLP tak LCD. Čtěte více

První kalibrační software pro fotografické monitory EIZO, který „mluví“ česky!

7. 2. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Eizo)
Téma měsíce - Obvykle je podobný komentář věnován nějakému pokrokovému hardwarovu. Tentokrát však bude věnován kalibračnímu softwaru, který je nedílnou součástí všech nových fotografických monitorů EIZO a který znamená revoluční přístup výrobce v komunikaci se svými uživateli a zároveň bourá veškeré dosavadní představy a předsudky týkající se kalibrace monitorů. Čtěte více