Vyšlo říjnové číslo Reseller Magazinu

4. 10. 2017. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Hlavním tématem říjnového vydání byla virtuální realita, která skrz naskrz prošpikovala naše číslo zajímavými tematicky laděnými články. Nejrozsáhlejší z nich se zabývá její historií, ale dočtete se i o současné situaci na trhu dle průzkumu IDC. Jedním z dalších témat, na která jsme se zaměřili, jsou datová centra v České republice.

Dozvědět se ale můžete i mnohé další zajímavé informace. Připravili jsme si pro vás rozhovor s Jaroslavem Řešátkem, provozujícím jediný autorizovaný obchod s drony společnosti DJI v České republice. V rozhovoru si přečtete o nejrůznějších možnostech jejich využití, ale i o tom, jak probíhá pořízení dronu a co vše je nutné pro něj udělat. Nezapomněli jsme ani na nejžhavější novinku posledních dní a týdnů – nový iPhone X, jemuž jsme v časopise věnovali stranu 22.

O tom, jak daleko má trh k naplnění vize bezpapírové kanceláře a o mnohém jiném, jsme se bavili s Milanem Künstlerem ze společnosti Canon. Partnerský program pro nové partnery nám představil business development manager společnosti DNS Petr Karásek.  V neposlední řadě jsme se zaměřili ale i neustále se rozvíjející téma internetu věcí, o němž jsme se dozvěděli mnoho užitečných informací z úst Martina Malého.

Každoročně jsme vám také připravili reportáž z již 10. ročníku IT závodů dračích lodí pořádaného naším nakladatelstvím. Poslední prázdninový víkend, na nějž závod připadá, letos nepřál dobrému počasí, ale i přesto se účastníci skvěle pobavili. V sekci setkání se pak můžete těšit na články z jednotlivých akcí.

Celá redakce vám přeje příjemné čtení!

Pokud časopis Reseller Magazine doposud neodebíráte, ale měli byste o jeho zasílání zájem, můžete si jeho bezplatný odběr zaregistrovat zde.

Nové číslo časopisu si můžete v interaktivní podobě prohlédnout zde.