Vyšlo poslední vydání Reseller Magazinu v roce 2018

6. 12. 2018. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Už jste se nemohli dočkat prosincového čísla Reseller Magazinu? Tak už je tady. Najdete v něm obrovskou porci zajímavých článků na nejrůznější témata. Konkrétně jsme se zaměřili především na oblast bezpečnosti nebo profesionálního a domácího tisku. Samozřejmě jsme se nezapomněli ohlédnout za stěžejními produkty uplynulého roku.

Ne nadarmo se česká i světová média neustále zabývají otázkou bezpečnosti. Sami určitě z praxe víte, kolik firem tuto otázku neřeší buďto vůbec, anebo má bezpečnost zajištěnu ve stylu „aby se neřeklo“. Útoky v kybernetickém prostoru se opravdu ve velké míře množí a je jich i podstatné množství co do druhu. S jakými hrozbami se můžete setkat i v českém prostředí se dočtete v článku Zabezpečit svou firmu je stále složitější.

Hned na začátku časopisu jsme si pro vás připravili tematický text zaměřený na profesionální a domácí tisk. Najdete v něm vyjádření drtivé většiny výrobců tiskáren k aktuálním trendům. Zjistíte tak, co si pro vás jednotliví výrobci připravili nebo jaké produkty jsou u které značky oblíbenější. Nabídneme vám také srovnání rozdílných pohledů na to, do jaké míry jsou výhodné ink tankové tiskárny.

Letos jsme se rozhodli ohlédnout se za uplynulým rokem 2018 s pořádnou parádou. Stačí se prolistovat ke článku IT trendy v roce 2018. Soustředili jsme se na nejzajímavější produkty stěžejních výrobců na trhu. Můžete si tedy zrekapitulovat oblasti jako notebooky, smartphony, monitory, projektory, NAS a gaming. Sami pak můžete zjistit, zda jste se v daných okruzích vydali správným směrem.

Samozřejmě jsme v tomto vydání nezapomněli ani na velmi populární rozhovory. Tentokrát se můžete těšit na rozhovory se zástupci společností Brother, Epson, Extreme Networks nebo Trend Micro. Nicméně ani tak se mi v tomto článku nepodaří vystihnout ani polovinu článků prosincového vydání. Pokud tedy máte zájem o kvalitní články o aktuálních tématech, neváhejte si nalistovat ať už tištěnou či digitální verzi Reseller Magazinu. Je o co stát.

Příjemné čtení!

Pokud Reseller Magazine ještě neodebíráte, ale měli byste o jeho zasílání zájem, můžete si jeho bezplatný odběr (včetně elektronické varianty) zaregistrovat zde.

Ke kompletnímu archivu všech vydání se dostanete zde.

Štítky: 
Tisková řešení, Bezpečnost, Trendy, Brother, Epson, Extreme Networks, Trend Micro

Podobné články

Bezpapírová kancelář je pouze přáním – realita je jiná

13. 12. 2018. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Do prosincového Reseller Magazinu jsme si pro vás připravili speciální článek, jehož prostřednictvím jsme oslovili výrobce tiskových řešení ze segmentu domácího a profesionálního tisku. Mezi nejzajímavější odpovědi patřily také ty od Eriky Lindauerové, ředitelky HP pro Českou republiku a Slovensko. Čtěte více

Vymírají tiskárny s formátem A3?

6. 12. 2018. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing a Oki)
Do prosincového Reseller Magazinu jsme si pro vás připravili speciální článek, jehož prostřednictvím jsme oslovili výrobce tiskových řešení ze segmentu domácího a profesionálního tisku. Mezi nejzajímavější odpovědi patřily také ty od Jany Bořilové, produktové manažerky z Oki. Čtěte více

HP představilo nové poradenské služby a řešení pro oblast tisku

5. 12. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP Inc. představila řadu nových tiskových služeb a řešení, která pomáhají firmám k větší flexibilitě a růstu. Novinky zahrnují posílený firmware HP FutureSmart pro podnikové a multifunkční tiskárny, Immersive Analytics Service a integraci s McAfee Security Information and Event Management (SIEM) a Microsoft System Center Configuration Manager (SCCM). Čtěte více

Lexmark letos obměnil portfolio tiskáren a multifunkcí

29. 11. 2018. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing a Lexmark)
Do prosincového Reseller Magazinu jsme si pro vás připravili speciální článek, jehož prostřednictvím jsme oslovili výrobce tiskových řešení ze segmentu domácího a profesionálního tisku. Mezi nejzajímavější se řadí odpovědi channel managera společnosti Lexmark Martina Kozdery. Čtěte více