Vyšlo poslední vydání Reseller Magazinu v roce 2018

6. 12. 2018. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Už jste se nemohli dočkat prosincového čísla Reseller Magazinu? Tak už je tady. Najdete v něm obrovskou porci zajímavých článků na nejrůznější témata. Konkrétně jsme se zaměřili především na oblast bezpečnosti nebo profesionálního a domácího tisku. Samozřejmě jsme se nezapomněli ohlédnout za stěžejními produkty uplynulého roku.

Ne nadarmo se česká i světová média neustále zabývají otázkou bezpečnosti. Sami určitě z praxe víte, kolik firem tuto otázku neřeší buďto vůbec, anebo má bezpečnost zajištěnu ve stylu „aby se neřeklo“. Útoky v kybernetickém prostoru se opravdu ve velké míře množí a je jich i podstatné množství co do druhu. S jakými hrozbami se můžete setkat i v českém prostředí se dočtete v článku Zabezpečit svou firmu je stále složitější.

Hned na začátku časopisu jsme si pro vás připravili tematický text zaměřený na profesionální a domácí tisk. Najdete v něm vyjádření drtivé většiny výrobců tiskáren k aktuálním trendům. Zjistíte tak, co si pro vás jednotliví výrobci připravili nebo jaké produkty jsou u které značky oblíbenější. Nabídneme vám také srovnání rozdílných pohledů na to, do jaké míry jsou výhodné ink tankové tiskárny.

Letos jsme se rozhodli ohlédnout se za uplynulým rokem 2018 s pořádnou parádou. Stačí se prolistovat ke článku IT trendy v roce 2018. Soustředili jsme se na nejzajímavější produkty stěžejních výrobců na trhu. Můžete si tedy zrekapitulovat oblasti jako notebooky, smartphony, monitory, projektory, NAS a gaming. Sami pak můžete zjistit, zda jste se v daných okruzích vydali správným směrem.

Samozřejmě jsme v tomto vydání nezapomněli ani na velmi populární rozhovory. Tentokrát se můžete těšit na rozhovory se zástupci společností Brother, Epson, Extreme Networks nebo Trend Micro. Nicméně ani tak se mi v tomto článku nepodaří vystihnout ani polovinu článků prosincového vydání. Pokud tedy máte zájem o kvalitní články o aktuálních tématech, neváhejte si nalistovat ať už tištěnou či digitální verzi Reseller Magazinu. Je o co stát.

Příjemné čtení!

Pokud Reseller Magazine ještě neodebíráte, ale měli byste o jeho zasílání zájem, můžete si jeho bezplatný odběr (včetně elektronické varianty) zaregistrovat zde.

Ke kompletnímu archivu všech vydání se dostanete zde.

Štítky: 
Tisková řešení, Bezpečnost, Trendy, Brother, Epson, Extreme Networks, Trend Micro

Podobné články

Y Soft představil novou rodinu cloudových tiskových služeb

9. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Y Soft)
Společnost Y Soft představila novou rodinu nástrojů pro řízení a správu tisku a poskytování hostované infrastruktury na bázi cloudu. Y Soft od nových služeb očekává snížení nákladů na IT zdroje při zachování dostatečně robustních tiskových nástrojů. První odhalené novinky z rodiny YSoft SAFEQ Cloud jsou YSoft SAFEQ CloudPro a YSoft SAFEQ Breeze. Čtěte více

Konica Minolta prospěl přechod na digitalizaci a IT služby

24. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Konica)
Skupina Konica Minolta vykázala za rok 2019 tržby ve výši 2,144 miliardy korun a zisk před zdaněním (EBIT) podle mezinárodních účetních standardů 138 milionů korun. Přestože došlo k poklesu tržeb o 8 % a zisku o 21 %, navázala Konica Minolta na mimořádný rok 2018 a dosáhla druhých nejlepších výsledků v historii českého zastoupení. Čtěte více

Kyocera modelem TASKalfa Pro 15000c vstupuje do nového segmentu

17. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kyocera)
Kyocera Document Solutions Europe expanduje do nových obchodních segmentů a uvádí na trh první produkční tiskové zařízení TASKalfa Pro 15000c. Novinka je dalším krokem v diverzifikaci Kyocery a staví na množství vlastních zkušeností z vývoje a výroby inkoustových tiskových hlav. Čtěte více

Konica Minolta uvádí na trh vlastní softwarové řešení pro správu dokumentů

17. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Konica Minolta)
Konica Minolta představila vlastní softwarový balíček pro digitalizaci malých a středních firem. Na český trh jej uvádí pod názvem KM Flows s nabídkou, že až o měsíce zkrátí čas, který její zákazníci dříve potřebovali k zavedení digitalizačních služeb. V závislosti na množství uživatelů pak mohou firmy ušetřit i peníze za nákupy licencí operačních systémů či databází. Tyto investice jsou přitom pro většinu podobných systémů často nezbytné. Čtěte více