Vyšlo poslední vydání Reseller Magazinu v roce 2018

6. 12. 2018. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Už jste se nemohli dočkat prosincového čísla Reseller Magazinu? Tak už je tady. Najdete v něm obrovskou porci zajímavých článků na nejrůznější témata. Konkrétně jsme se zaměřili především na oblast bezpečnosti nebo profesionálního a domácího tisku. Samozřejmě jsme se nezapomněli ohlédnout za stěžejními produkty uplynulého roku.

Ne nadarmo se česká i světová média neustále zabývají otázkou bezpečnosti. Sami určitě z praxe víte, kolik firem tuto otázku neřeší buďto vůbec, anebo má bezpečnost zajištěnu ve stylu „aby se neřeklo“. Útoky v kybernetickém prostoru se opravdu ve velké míře množí a je jich i podstatné množství co do druhu. S jakými hrozbami se můžete setkat i v českém prostředí se dočtete v článku Zabezpečit svou firmu je stále složitější.

Hned na začátku časopisu jsme si pro vás připravili tematický text zaměřený na profesionální a domácí tisk. Najdete v něm vyjádření drtivé většiny výrobců tiskáren k aktuálním trendům. Zjistíte tak, co si pro vás jednotliví výrobci připravili nebo jaké produkty jsou u které značky oblíbenější. Nabídneme vám také srovnání rozdílných pohledů na to, do jaké míry jsou výhodné ink tankové tiskárny.

Letos jsme se rozhodli ohlédnout se za uplynulým rokem 2018 s pořádnou parádou. Stačí se prolistovat ke článku IT trendy v roce 2018. Soustředili jsme se na nejzajímavější produkty stěžejních výrobců na trhu. Můžete si tedy zrekapitulovat oblasti jako notebooky, smartphony, monitory, projektory, NAS a gaming. Sami pak můžete zjistit, zda jste se v daných okruzích vydali správným směrem.

Samozřejmě jsme v tomto vydání nezapomněli ani na velmi populární rozhovory. Tentokrát se můžete těšit na rozhovory se zástupci společností Brother, Epson, Extreme Networks nebo Trend Micro. Nicméně ani tak se mi v tomto článku nepodaří vystihnout ani polovinu článků prosincového vydání. Pokud tedy máte zájem o kvalitní články o aktuálních tématech, neváhejte si nalistovat ať už tištěnou či digitální verzi Reseller Magazinu. Je o co stát.

Příjemné čtení!

Pokud Reseller Magazine ještě neodebíráte, ale měli byste o jeho zasílání zájem, můžete si jeho bezplatný odběr (včetně elektronické varianty) zaregistrovat zde.

Ke kompletnímu archivu všech vydání se dostanete zde.

Štítky: 
Tisková řešení, Bezpečnost, Trendy, Brother, Epson, Extreme Networks, Trend Micro

Podobné články

OKI představilo softwarový balíček pro pokročilou práci s tiskem a skenováním

23. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Oki)
Software SENDYS Explorer, dostupný pro kancelářské tiskárny a multifunkce OKI, umožňuje uživatelům bez ohledu na velikost či obor podnikání digitalizovat a spravovat dokumenty, vzdáleně řídit tiskové úlohy, zlepšit zabezpečení a snížit objem vytištěných stránek. Čtěte více

Nástroje YSoft SafeQ budou součástí tiskáren a multifunkcí Brother

14. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Y Soft)
Součástí kancelářských zařízení společnosti Brother se stanou nástroje pro digitalizaci dokumentů a řízení tisku od české společnosti Y Soft. Řešení SafeQ poskytuje firmám centrální správu digitalizace dokumentů a tiskových služeb. Čtěte více
Oki ColorPainter M-64s

Veletrh Reklama Polygraf představil nejžhavější novinky v oboru

2. 5. 2019. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Ve dnech od 9. do 11. dubna hostil již tradičně prostor výstaviště PVA Expo Praha už 26. ročník veletrhu Reklama Polygraf Obaly. Sešli se zde především přední výrobci a provozovatelé tiskových zařízení nejrůznějšího druhu a typu. Nejvýraznější prostor samozřejmě zabíraly velkoformátové tiskárny a nejrůznější produkční stroje. Čtěte více

Bezpapírová kancelář je pouze přáním – realita je jiná

13. 12. 2018. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Do prosincového Reseller Magazinu jsme si pro vás připravili speciální článek, jehož prostřednictvím jsme oslovili výrobce tiskových řešení ze segmentu domácího a profesionálního tisku. Mezi nejzajímavější odpovědi patřily také ty od Eriky Lindauerové, ředitelky HP pro Českou republiku a Slovensko. Čtěte více