Vyšlo poslední vydání Reseller Magazinu v roce 2018

6. 12. 2018. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Už jste se nemohli dočkat prosincového čísla Reseller Magazinu? Tak už je tady. Najdete v něm obrovskou porci zajímavých článků na nejrůznější témata. Konkrétně jsme se zaměřili především na oblast bezpečnosti nebo profesionálního a domácího tisku. Samozřejmě jsme se nezapomněli ohlédnout za stěžejními produkty uplynulého roku.

Ne nadarmo se česká i světová média neustále zabývají otázkou bezpečnosti. Sami určitě z praxe víte, kolik firem tuto otázku neřeší buďto vůbec, anebo má bezpečnost zajištěnu ve stylu „aby se neřeklo“. Útoky v kybernetickém prostoru se opravdu ve velké míře množí a je jich i podstatné množství co do druhu. S jakými hrozbami se můžete setkat i v českém prostředí se dočtete v článku Zabezpečit svou firmu je stále složitější.

Hned na začátku časopisu jsme si pro vás připravili tematický text zaměřený na profesionální a domácí tisk. Najdete v něm vyjádření drtivé většiny výrobců tiskáren k aktuálním trendům. Zjistíte tak, co si pro vás jednotliví výrobci připravili nebo jaké produkty jsou u které značky oblíbenější. Nabídneme vám také srovnání rozdílných pohledů na to, do jaké míry jsou výhodné ink tankové tiskárny.

Letos jsme se rozhodli ohlédnout se za uplynulým rokem 2018 s pořádnou parádou. Stačí se prolistovat ke článku IT trendy v roce 2018. Soustředili jsme se na nejzajímavější produkty stěžejních výrobců na trhu. Můžete si tedy zrekapitulovat oblasti jako notebooky, smartphony, monitory, projektory, NAS a gaming. Sami pak můžete zjistit, zda jste se v daných okruzích vydali správným směrem.

Samozřejmě jsme v tomto vydání nezapomněli ani na velmi populární rozhovory. Tentokrát se můžete těšit na rozhovory se zástupci společností Brother, Epson, Extreme Networks nebo Trend Micro. Nicméně ani tak se mi v tomto článku nepodaří vystihnout ani polovinu článků prosincového vydání. Pokud tedy máte zájem o kvalitní články o aktuálních tématech, neváhejte si nalistovat ať už tištěnou či digitální verzi Reseller Magazinu. Je o co stát.

Příjemné čtení!

Pokud Reseller Magazine ještě neodebíráte, ale měli byste o jeho zasílání zájem, můžete si jeho bezplatný odběr (včetně elektronické varianty) zaregistrovat zde.

Ke kompletnímu archivu všech vydání se dostanete zde.

Štítky: 
Tisková řešení, Bezpečnost, Trendy, Brother, Epson, Extreme Networks, Trend Micro

Podobné články

Šlape inkoustový Canon ProStream na paty ofsetu?

25. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Dokážete si představit 12,8 milionu výtisků kultovní knihy Harry Potter a Kámen mudrců vedle sebe? Přesně takové množství, tedy zhruba miliardu oboustranně vytištěných stránek formátu A4, vyprodukovali zákazníci společnosti Canon na digitálních inkoustových strojích s kontinuálním podáváním ProStream 1000. Čtěte více

HP rozšířilo nabídku digitálních produkčních tiskových strojů

13. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP Inc. představila dvě nové generace tiskových strojů Indigo. Jsou určené pro poskytovatele tiskových služeb, které zákazníkům při zachování ziskovosti umožní přejít na digitální tisk i u výrazně větších zakázek. Díky inovacím, umožňujícím dosáhnout vyšší rychlosti i produktivity tisku, otevřou obě platformy nové příležitosti pro přechod od analogových technologií k digitálním. Čtěte více

Y Soft SafeQ nově s garancí přechodu do cloudu

5. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Y Soft)
Společnost Y Soft představila Program garance cloudu, který zákazníkům zajišťuje jejich investice do tiskové infrastruktury při přechodu na cloud. Klientům usnadní a urychlí přechod na cloud. Čtěte více

Xerox přináší nové stroje s možností ozdobného tisku

15. 11. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Xerox)
Speciální tisk je jedním z nejrychleji rostoucích digitálních segmentů. Technologie Adaptive CMYK Plus společnosti Xerox, navržená pro tiskárny Xerox PrimeLink C9065/C9070 a Xerox Color C60/C70, mění tradiční pojetí tisku pomocí azurových, purpurových, žlutých a černých (CMYK) barev. Čtěte více