Vyšlo listopadové číslo Reseller Magazinu

2. 11. 2017. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Na listopad připadlo téma notebooků a počítačů. Mezi nejzajímavější články budou bez pochyby patřit Trendy v segmentu firemních notebooků. Obsahuje především největší taháky, které lze na trhu nalézt, ale i několik rad, podle kterých lze zvolit ideální notebook pro pracovní využití.

Své čtenáře si zajisté najdou i články ze sekce marketingu, popisující Mistrovství ČR v počítačových hrách jako obchodní příležitost, anebo text vypovídající o největších chybách, jakých se můžete na LinkedIn vůbec dopustit. Z obou zmiňovaných si můžete odnést konkrétní rady a nápady, díky nimž můžete mnohé získat.

Nezapomněli jsme ani na historické ohlédnutí za světem notebooků. Konkrétně se můžete vydat na pouť zpět časem se článkem na straně 28 vypovídajícím o historii legendárního ThinkPadu, který letos slaví již 25 let od doby, kde spatřil světlo světa ThinkPad 700C. Méně radostná zpráva ale čeká příznivce operačního systému Windows Phone. Jeho aktivní vývoj byl totiž ukončen. Podrobnější informace najdete na straně 22.

Pokud rádi sledujete průzkumy trhu, které pravidelně v časopise vychází, zaujmou vás průzkumy trhu od GfK a Gartneru. Obě společnosti podaly svědectví o prodeji počítačů, přičemž oba průzkumy nabízejí rozdílné pohledy.

Abnormálně široká je také naše rubrika Setkání, kde kromě řady jiných najdete i reportáže ze dvou největších resellerských setkání společností AT Computers a SWS.

Mnohé zajímavosti se můžete dozvědět i z rozhovoru s Ivanem Čerjakem, obchodním ředitelem společnosti 2N pro Českou republiku a Slovensko, který se rozhovořil o pozici firmy na trhu, technologických trendech i spolupráci s Axis Communications. Zastánci čínského výrobce telefonů Xiaomi se ústy marketingového ředitele společnosti eD‘ system Czech, Daniela Vondráčka, dozví mj. i o nových možnostech, které se jim nyní otevírají.

Zkrátka je na co se těšit!

Pokud časopis Reseller Magazine doposud neodebíráte, ale měli byste o jeho zasílání zájem, můžete si jeho bezplatný odběr zaregistrovat zde.

Štítky: 
2N Telekomunikace, AT Computers, Axis Communications, eD system a.s., Lenovo, SWS