Výsledky ankety Český a Slovenský IT distributor 2011

31. 1. 2012. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Anketa Český a Slovenský IT distributor 2011, pořádaná vydavatelstvím DCD Publishing a pod záštitou Reseller Magazine a Reseller Magazine OnLine, zná vítěze jednotlivých kategorií. Odhalte je s námi.

Vítězi jednotlivých kategorií se staly distribuční společnosti AT Computers a DNS v České republice a eD´system Slovakia na Slovensku.

Hlasování proběhlo od 19. září 2011 do 19. ledna 2012. V anketě hlasovali prodejci produktů výpočetní a telekomunikační techniky, spotřební elektroniky, softwaru a služeb v oblasti ICT.

V absolutní kategorii v ČR bylo možné hlasovat pro 65 distributorů, v SR potom pro 39. V anketě Value Added Distributor bylo možno vybírat z 26 VADů.

Ve čtvrtém ročníku Distributora roku hlasovalo v dealerské části 2 524 resellerů z 2 110 firem. Oproti loňsku to znamená nárůst zájmu, protože v roce 2010 hlasovalo 1 905 zástupců z celkem 1 778 firem. Výčty obsahují pouze platné hlasy.

Český IT distributor 2011 a Slovenský IT distributor 2011

Distributorem roku v ČR 2011 se stala společnost AT Computers, vyhrála v této soutěži poprvé. Na druhém místě se umístila SWS, třetí ABC Data, čtvrtá skončila společnost eD‘ system Czech a pátá Tech Data Distribution.

Český IT distributor 2011

1. AT Computers
2. SWS
3. ABC Data
4. eD‘ system Czech
5. Tech Data Distribution

1 663 hlasujících z 1 368 firem

Na Slovensku se projevila obrovská setrvačnost a síla eD‘ system Slovakia, tento distributor vyhrál. Na druhé příčce se umístila společnost AT Computers, třetí místo patří ASBIS SK, o čtvrté se poprala ABC Data a pátou si zasloužila Agem Computers.

Slovenský IT distributor 2011

1. eD‘ system Slovakia
2. AT Computers
3. ASBIS SK
4. ABC Data
5. Agem Computers

861 hlasujících ze 742 firem 

Value Added Distributor 2011 (jen ČR)

Trochu překvapivější je pořadí distributorů s přidanou hodnotou. Vyhrála DNS. Azlan divize Tech Data Distribution se umístil jako druhý a třetí místo získal Avnet. Agora Plus tentokrát získala až čtvrté místo a první pětku uzavřel Intelek. Za zmínku stojí společnost Kobe, která se umístila na devátém místě a nechala za sebou řadu věhlasnějších distributorů.

1. DNS
2. Azlan – divize Tech Data Distribution
3. Avnet
4. Agora Plus
5. Intelek

394 hlasujících z 347 firem

Kategorie Czech & Slovak IT Vendor Awards z důvodu nízkého počtu hlasů od výrobců byla zrušena.

Partneři

Anketa Český a Slovenský IT distributor 2011 probíhala za přispění partnerů, kteří do ankety věnovali hodnotné věcné ceny určené pro hlasující účastníky.

Gold partner: Symantec
Silver partner: APC by Schneider, AVG, BenQ, Canon, Dell, Eaton, Olympus, MMD (Philips), Microsoft a Netgear.
Partner: Oki a Sapphire.

Výsledky minulých ročníků ankety


‏Český a Slovenský IT distributor 2010

V roce 2010 v ČR zvítězila SWS a v SR ASBIS SK. Titul nejlepšího Value Added Distributora získala Agora Plus. Nejoblíbenějším Czech IT Vendor Awards byla společnost AT Computers. Titul Slovak IT Vendor Awards získala eD‘ system Slovakia.

Český a Slovenský IT distributor 2009
V kategorii Absolutní zvítězila SWS a na Slovensku eD‘ system Slovakia. V kategorii Nejoblíbenější distributor potom jak v Česku, tak Slovensku zvítězila společnost eD‘ system. Titul nejlepšího Value Added Distributora získala Agora Plus.

Český a Slovenský IT distributor 2008
V kategorii Absolutní zvítězila SWS a v kategorii Nejoblíbenější distributor zvítězila společnost eD‘ system Czech. Na Slovensku zvítězil v obou kategoriích eD‘ system Slovakia.

Podobné články

Výsledky ankety Český a Slovenský IT distributor 2016

10. 2. 2017. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Anketa Český a Slovenský IT distributor 2016, kterou pořádá vydavatelství DCD Publishing pod záštitou titulů Reseller Magazine a RMOL.CZ, zná výsledky hlasování prodejců v jednotlivých kategoriích. Seznamte se s vítězi! Čtěte více

ROZHODNĚTE: Český a Slovenský IT distributor 2016

1. 9. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Hlasování v devátém ročníku ankety Český a Slovenský IT distributor právě začíná. Letošní ročník opět odhalí nejúspěšnější distributory z pohledu prodejců ICT produktů a služeb. Vyberte i vy své favority a zúčastněte se slosování o ceny v hodnotě 500 000 korun. Čtěte více

Výhry rozeslány, děkujeme za vaše hlasy!

2. 3. 2016. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Téměř 150 prodejců v Čechách a na Slovensku, kteří hlasovali v anketě Český & Slovenský IT distributor roku 2015, bylo odměněno produkty věnovanými partnery akce. Rychlé a profesionální doručení balíků na správné místo zajistila společnost Geis, tradiční partner ankety. Čtěte více

Výsledky ankety Český a Slovenský IT distributor 2015

5. 2. 2016. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Anketa Český a Slovenský IT distributor 2015, kterou pořádá vydavatelství DCD Publishing pod záštitou titulů Reseller Magazine a RMOL.CZ, zná výsledky hlasování prodejců v jednotlivých kategoriích. Seznamte se s vítězi! Čtěte více