ROZHODNĚTE: Český a Slovenský IT distributor 2016

1. 9. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Hlasování v devátém ročníku ankety Český a Slovenský IT distributor právě začíná. Letošní ročník opět odhalí nejúspěšnější distributory z pohledu prodejců ICT produktů a služeb. Vyberte i vy své favority a zúčastněte se slosování o ceny v hodnotě 500 000 korun.

Anketa Český a Slovenský IT distributor 2016 je pořádaná vydavatelstvím DCD Publishing a pod záštitou časopisu Reseller Magazine a webového portálu RMOL.CZ nepřetržitě od roku 2008.

Anketa navazuje na úspěšné předchozí ročníky, ve kterých pravidelně hlasují tisíce prodejců v České a Slovenské republice.  Anketa Český a Slovenský distributor probíhá za přispění partnerů, kteří do ankety věnovali ceny v hodnotě 500 tisíc korun.

Start a konec ankety a kategorie

Hlasování odstartovalo 1. září 2016 a potrvá do 31. ledna 2017. Výsledky budou vyhlášeny na RMOL.CZ a následně také v časopisu Reseller Magazine.

Hlasovat můžete v následujících kategoriích:

  • Absolutní kategorie (ČR)
  • Absolútna kategória (SR)
  • Value Added Distributor (ČR)

Hlasování

Systém hlasování je stejný jako v loňském roce. Stačí se přihlásit ke svému účtu na RMOL.CZ (nebo se zde zaregistrovat, pokud jste tak ještě neučinili), a následně vybrat své favority.

Registrace nového uživatele na RMOL.CZ podléhá schválení redakce, ale vzhledem k úspoře času mohou v anketě hlasovat i nově registrovaní, ještě neschválení uživatelé přiřazení k firmě. V případě, že jste zaregistrovaní a nepamatujete si své heslo, nové získáte po zadání Vaší e-mailové adresy zde.

Pro hlasování v anketě Slovenský IT distributor není žádná registrace zapotřebí, vyžaduje však vyplnění několika údajů o hlasujícím.

Pojďte do toho s námi i letos.

HLASUJTE ZDE

Podobné články

Výsledky ankety Český a Slovenský IT distributor 2016

10. 2. 2017. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Anketa Český a Slovenský IT distributor 2016, kterou pořádá vydavatelství DCD Publishing pod záštitou titulů Reseller Magazine a RMOL.CZ, zná výsledky hlasování prodejců v jednotlivých kategoriích. Seznamte se s vítězi! Čtěte více

Výhry rozeslány, děkujeme za vaše hlasy!

2. 3. 2016. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Téměř 150 prodejců v Čechách a na Slovensku, kteří hlasovali v anketě Český & Slovenský IT distributor roku 2015, bylo odměněno produkty věnovanými partnery akce. Rychlé a profesionální doručení balíků na správné místo zajistila společnost Geis, tradiční partner ankety. Čtěte více

Výsledky ankety Český a Slovenský IT distributor 2015

5. 2. 2016. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Anketa Český a Slovenský IT distributor 2015, kterou pořádá vydavatelství DCD Publishing pod záštitou titulů Reseller Magazine a RMOL.CZ, zná výsledky hlasování prodejců v jednotlivých kategoriích. Seznamte se s vítězi! Čtěte více

Anketa Český a Slovenský IT distributor 2015 míří do finále

25. 1. 2016. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Pro hlasování v anketě Český a Slovenský IT distributor roku 2015 zbývá již jen posledních pár dní. Pokud jste tak ještě neučinili, nezapomeňte dát hlas svým favoritům a zařaďte se do slosování o ceny v hodnotě půl milionu korun. Čtěte více