Výsledky ankety Český a Slovenský IT distributor 2010

27. 1. 2011. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: DCD Publishing)
Anketa Český a Slovenský IT distributor 2010, pořádaná vydavatelstvím DCD Publishing a pod záštitou časopisu Reseller Magazine a Reseller Magazine OnLine, zná vítěze jednotlivých kategorií. Odhalte je s námi.
Ochranná známka ankety

Vítězi jednotlivých kategorií se staly distribuční společnosti SWS, AT Computers, Agora Plus v České republice, a ASBIS SK a eD‘ system Slovakia na Slovensku.

V pořadí již třetí ročník ankety probíhal od září 2010 do 14. ledna 2011. V anketě hlasovali prodejci produktů výpočetní a telekomunikační techniky, spotřební elektroniky, softwaru a služeb v oblasti IT a nově ve speciální kategorii i IT výrobci.

Svými hlasy zvolili v jednotlivých kategoriích pořadí z jejich pohledu nejúspěšnějších distribučních firem za uplynulý rok.

V dealerské části ankety hlasovalo celkem 1 905 zástupců z celkem 1 778 firem, v anketě výrobců pak 159 zástupců ze 64 firem. Tento výčet obsahuje pouze platné hlasy.

Absolutní kategorie - Absolútna kategória

Hlasující sestavili svůj žebříček na prvním až třetím místě, výsledek byl sestaven sečtením umístění a součtem získaných bodů (1. místo = 4 body, 2. místo = 2 body, 3. místo = 1 bod). Pořadí určoval celkový zisk bodů za jednotlivá umístění.

Výsledky ankety v ČR

1. SWS
2. ABC Data CZ
3. eD´system Czech

1 294 hlasujících z 1 202 firem (hlasovali pouze prodejci) 

Výsledky ankety v SR

1. ASBIS SK
2. ABC Data
3. eD´system Slovakia

611 hlasujících z 576 firem (hlasovali pouze prodejci)

Value Added Distributor (jen ČR)

Hlasování probíhalo obdobně jako u Absolutní kategorie, pouze s omezením na vybrané distribuční společnosti zaměřené na tzv. distribuci produktů s přidanou hodnotou (VAD).

1. Agora Plus
2. Azlan – divize Tech Data Distribution
3. Servodata

266 hlasujících z 256 firem (hlasovali pouze prodejci)

Czech & Slovak IT Vendor Awards

Hlasující z řad výrobců označili právě jednu distribuční firmu v každé zemi. Pořadí určil nejvyšší počet výskytů firem v souhrnu hlasování.

Výsledky ankety Czech IT Vendor Awards

1. AT Computers
2. SWS
3. eD´system Czech

148 hlasujících ze 60 firem (hlasovali pouze výrobci)

Výsledky ankety Slovak IT Vendor Awards

1. eD´system Slovakia
2. ASBIS SK
3. Agem Computers

117 hlasujících z 51 firem (hlasovali pouze výrobci)

Partneři

Anketa Český a Slovenský IT distributor 2010 probíhala za přispění partnerů, kteří do ankety věnovali hodnotné věcné ceny určené pro hlasující účastníky.

Gold Partner: Symantec
Silver Partner: APC, Belkin, Canon, Dell, D-Link, MMD (Philips) a Toshiba
Partner: AMD, Oki a Trust

Partneři

Výsledky minulých ročníků ankety

Český a Slovenský IT distributor 2009

V minulém roce se vítězi ankety staly následující společnosti. V kategorii "Absolutní" zvítězila SWS a na Slovensku eD‘ system Slovakia. V kategorii "Nejoblíbenější distributor" potom jak v Česku, tak Slovensku zvítězila společnost eD‘ system. Titul nejlepšího "Value Added Distributora" získala Agora Plus.

Český a Slovenský IT distributor 2009

Český a Slovenský IT distributor 2008

V kategorii "Absolutní" zvítězila SWS a v kategorii "Nejoblíbenější distributor" zvítězila společnost eD‘ system Czech. Na Slovensku zvítězil v obou kategoriích eD‘ system Slovakia.

Český a Slovenský IT distributor 2008

Podobné články

Výsledky ankety Český a Slovenský IT distributor 2016

10. 2. 2017. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Anketa Český a Slovenský IT distributor 2016, kterou pořádá vydavatelství DCD Publishing pod záštitou titulů Reseller Magazine a RMOL.CZ, zná výsledky hlasování prodejců v jednotlivých kategoriích. Seznamte se s vítězi! Čtěte více

ROZHODNĚTE: Český a Slovenský IT distributor 2016

1. 9. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Hlasování v devátém ročníku ankety Český a Slovenský IT distributor právě začíná. Letošní ročník opět odhalí nejúspěšnější distributory z pohledu prodejců ICT produktů a služeb. Vyberte i vy své favority a zúčastněte se slosování o ceny v hodnotě 500 000 korun. Čtěte více

Výhry rozeslány, děkujeme za vaše hlasy!

2. 3. 2016. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Téměř 150 prodejců v Čechách a na Slovensku, kteří hlasovali v anketě Český & Slovenský IT distributor roku 2015, bylo odměněno produkty věnovanými partnery akce. Rychlé a profesionální doručení balíků na správné místo zajistila společnost Geis, tradiční partner ankety. Čtěte více

Výsledky ankety Český a Slovenský IT distributor 2015

5. 2. 2016. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Anketa Český a Slovenský IT distributor 2015, kterou pořádá vydavatelství DCD Publishing pod záštitou titulů Reseller Magazine a RMOL.CZ, zná výsledky hlasování prodejců v jednotlivých kategoriích. Seznamte se s vítězi! Čtěte více