Vychází dubnový Reseller Magazine

4. 4. 2024. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
V dubnovém vydání jsme se zaměřili na různé aspekty domácího i kancelářského tisku. Začíst se však můžete i do čtyř rozhovorů (se zástupci firem Epson, Microsoft, OKI a Sophos) nebo tří reportáží. A pokud by vám ani to nestačilo, máte k dispozici např. ohlédnutí za veletrhem MWC 2024 a mnoho dalších textů věnovaných aktuálním tématům.

Hlavním tématem dubnového čísla je tisk, kterému se věnují hned tři rozsáhlé texty. Vy se tak budete moci podrobněji obeznámit s novinkami v oblasti kancelářského tisku, s kritérii, které je aktuálně vhodné zohlednit při výběru či doporučení tiskárny či multifunkcemi a blíže jsme se v souvislosti s tiskovými technologiemi podívali také na otázku udržitelnosti.

Dubnové číslo vás potěší i v případě, že máte rádi rozhovory – začíst se totiž můžete do interview se špičkovými odborníky na své obory, kterými jsou Klára Janečková (OKI), Chris Papaphotis (Microsoft), Scott Tyson (Sophos) a Marcel Divín (Epson).

V souhrnném článku se také vracíme za veletrhem mobilních technologií MWC 2024, který proběhl na přelomu února a března v Barceloně (a opravdu se bylo na co dívat, o čemž se vás pokusíme přesvědčit). V dalších textech se pak věnujeme také bezpečnosti (konkrétně pak trendům a budoucnosti dohledových center SOC), vývoji na trhu datových center pro rok 2024 a samozřejmě nesmí chybět ani umělá inteligence (tentokrát např. z pohledu návratnosti investic).

Část věnovaná marketingu se tentokrát věnuje rozdílům mezi ATL, BTL a TTL (že také nevíte, o čem je řeč?) a možnostem využití obsahu generovaného uživateli (UGC).

V závěru vydání se pak můžete poohlédnout za nedávnými partnerskými konferencí společností EET Europarts, Microsoft a Sophos.

Přejeme vám příjemné čtení!

Podobné články

Vyšel květnový Reseller Magazine

3. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
V květnovém vydání Reseller Magazinu vám opět nabízíme celou řadu citlivě namíchaných témat. Blíže jsme se podívali např. na velkoformátový tisk, novinky u distributorů, nové počítače s nativní podporou umělé inteligence nebo třeba na architekturu Nvidia Blackwell. Nejnovější informace ze světa sítí pak načerpáte v rozhovoru s Alešem Šafářem z TP-Linku. Čtěte více

Vychází březnový Reseller Magazine

7. 3. 2024. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Již třetí letošní Reseller Magazine míří do vašich schránek, fyzicky v následujících dnech, v digitální podobě již nyní! A co vás čeká? Stolní i přenosné monitory, tablety, Apple Vision Pro, low-code a no-code programování, Microsoft Copilot, nejlepší nástroje pro týmovou spolupráci, audiovizuální novinky z veletrhu ISE a mnoho dalšího. Čtěte více

Vychází únorový Reseller Magazine

7. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Do únorového Reseller Magazinu jsme pro vás připravili přehledové články o novinkách z CESu, rozsáhlý text o loňských významných akvizicích, podívali jsme se na roli AI v oblasti bezpečnosti a seznámili jsme se s novinkami od Samsungu. Těšit se můžete také na rozhovory s Rudolfem Šídou z Lenova a Janem Bartošem z EET. Čtěte více

Vychází lednový Reseller Magazine

10. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
V prvním vydání letošního roku jsme se zaměřili nejenom na trendy a predikce, které budou letos formovat různé oblasti ICT, ale třeba také na interaktivní panely pro vzdělávací segment nebo notebooky pro školy. Těšit se ale samozřejmě můžete i na řadu dalších novinek tematických článků. Čtěte více