VMware partnerům usnadňuje poskytování řízených multicloudových služeb

3. 5. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: VMware )
Společnost VMware představila externě řízené služby Cross-Cloud. Jde o soubor standardizovaných nabídek s novými výhodami pro partnery i zákazníky, které umožní vysoce kvalifikovaným partnerům rozšířit svoji praxi v oblasti externích služeb.

VMware představením nových služeb navazuje na úspěšné vybudování ekosystému více než 4 000 poskytovatelů cloudových služeb, kteří obsluhují desítky tisíc zákazníků po celém světě. VMware Cross-Cloud umožní partnerům rychleji zavádět externě řízené služby a zákazníkům usnadní jejich spotřebu. To zvýší ziskovost partnerů a zároveň otevře nové příležitosti k růstu a expanzi.

Zavedení multicloudu pomáhá zákazníkům pracovat s digitálními technologiemi inteligentním způsobem. Multicloudové služby umožňují rychlejší vývoj moderních aplikací, urychlují cloudovou transformaci podniků a zvyšují produktivitu a bezpečnost hybridní práce. Výzkum společnosti S&P Global Market Intelligence však ukazuje, že pro podniky, které zavádí multicloudový provozní model, představuje největší výzvu zajištění bezpečnosti, kvalifikovaný personál, řízení nákladů a mobilita pracovních prostředí a dat. Z oslovených podniků je 83 % otevřených využití externě řízených nebo profesionálních služeb na podporu svého úsilí v oblasti hybridního cloudu nebo multicloudu.

Služby VMware Cross-Cloud usnadňují partnerům obchodní spolupráci se společností VMware. Přináší standardizovaná řešení, atraktivnější pobídky, sladění s aktivitami spojenými se vstupem na trh a větší flexibilitu. To vše umožní poskytovatelům řízených služeb VMware Cross-Cloud dosahovat růstů, zvýšit ziskovost a posílit opakované výnosy ze služeb a zároveň zkrátit dobu realizace ekonomického přínosu multicloudových prostředí, přičemž pomohou zákazníkům překlenout aktuální nedostatek IT pracovníků a potřebných dovedností.

Představujeme nabídku externě řízených služeb VMware Cross-Cloud

Společnost VMware bude poskytovat standardizované nabídky zaměřené na klíčové cíle zákazníků a úzce sladěné s aktivitami souvisejícími se vstupem na trh, prodejem a zákaznickou podporou. Partneři budou tyto cílené nabídky využívat k sestavování jedinečných validovaných nabídek služeb, kterými se odliší na trhu.

  • Řízené služby VMware Cross-Cloud pro hybridní cloud umožní zákazníkům snížit celkové náklady na vlastnictví (TCO) u lokálních prostředí, zjednodušit provoz, omezit rizika díky lepšímu přehledu, okamžitě využitelným informacím a optimalizaci výkonu a urychlit přechod do cloudu. Tyto nabídky budou zahrnovat 1) řízené služby VMware Cross-Cloud pro privátní nebo suverénní cloud a 2) řízené služby VMware Cross-Cloud pro veřejný cloud. Partneři budou tyto služby budovat s využitím VMware Cloud na AWS nebo nových balíčků VMware Cloud Pack, které budou zahrnovat hyperkonvergovanou infrastrukturu, hyperkonvergovanou infrastrukturu s pokročilou automatizací, výpočetní prostředky s pokročilou automatizací a platformu VMware Cloud Foundation.
  • Řízené služby VMware Cross-Cloud pro nativní veřejné cloudové a moderní aplikace umožní zákazníkům automatizovat bezpečnější provoz moderních platforem v různých cloudech, dosáhnout centralizované správy a získat lepší kontrolu nad náklady. Tyto nabídky budou zahrnovat řízené služby VMware Cross-Cloud pro centralizovanou správu s využitím VMware Aria, řízené služby VMware Cross-Cloud pro centralizovanou správu s využitím VMware Aria Cost a řízené služby VMware Cross-Cloud pro poskytování nativně cloudových aplikací s využitím VMware Tanzu.

Výhody, pobídky a lepší možnosti pro poskytovatele služeb Cross-Cloud Managed Services

Partneři se mohou odlišit, získat lepší postavení na trhu a dosáhnout vyšší ziskovosti. Nová certifikace řízených služeb VMware Cross-Cloud bude osvědčovat schopnost partnerů poskytovat řízené služby ověřené společností VMware (VSO) a potvrzovat dosažení specializace v oblasti VMware Managed Services (MSS). Poskytovatelé řízených služeb VMware Cross-Cloud navíc budou těžit z finančních a nefinančních partnerských benefitů přizpůsobených na míru. Mezi ně budou patřit:

  • Atraktivnější pobídky: certifikovaní partneři mohou díky nové prodejní pobídce v rámci programu Partner Connect potenciálně získat až o 40 % vyšší odměny za poskytování posouzení a ověření konceptů, až o 100 % více než necertifikovaní partneři za implementační služby a podstatně vyšší rabat u prodeje řízených služeb VMware Cross-Cloud.
  • Větší flexibilita: nová možnost přenést vlastní předplatné umožní zákazníkům využít stávající předplatné VMware v prostředí poskytovatelů řízených služeb VMware Cross-Cloud, čímž mohou z předplatného získat maximální užitek včetně podpory a odborných znalostí kvalifikovaných partnerů VMware.
  • Sladění vstupu na trh: nový společný prodejní program umožní společnosti VMware podporovat poskytovatele řízených služeb Cross-Cloud při generování poptávky, jakož i při prodejních aktivitách a uzavírání zakázek.
  • Usnadnění obchodních vztahů: partneři mohou očekávat ještě vyšší míru ochrany kontraktů při prodeji řešení SaaS.

Podobné články

Dell Technologies ocenil partnery roku 2023

29. 11. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell Technologies)
Společnost Dell Technologies v závěru konference Dell Technologies Forum udělila ocenění Partner Awards 2023. Partnerem roku se stala společnost DATA FORCE. Ocenění byla letos udělována celkem v deseti kategoriích? Které další společnosti uspěly? Čtěte více

IBM ocenila inovativní přístup týmu TD SYNNEX titulem Progressive Partner of the Year

20. 11. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: TD SYNNEX)
IBM tým české pobočky TD SYNNEX získal titul Progressive Partner of the Year 2023, jímž IBM ocenila především významný nárůst počtu nových partnerů, aktivní a inovativní přístup k partnerské základně a distribuci nových IBM technologií. Čtěte více
 Ireneusz Kubies, regional director pro rozvíjející se trhy v mashfrog Group

Infor rozšiřuje partnerskou síť ve střední a východní Evropě

20. 9. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Infor)
Společnost Infor rozšířila svou partnerskou síť v regionu střední a východní Evropy o dva nové partnery. Zatímco společnost BCIT se zaměří na projekty ERP řešení postavené na produktu Infor LN, mashfrog Group bude podporovat zákazníky prostřednictvím řešení Infor M3, Infor OS, Infor HCM and Infor WMS. Čtěte více

Schneider Electric ocenil tři české partnery za projekty v oblasti udržitelnosti

19. 9. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Schneider Electric)
Zástupci společnosti Schneider Electric v čele s generálním ředitelem Pavlem Bezuckým ocenili své partnery, kteří se zapojili do historicky prvního ročníku soutěže Sustainability Impact Awards. Ta je součástí širšího programu „Partnerství pro udržitelnost“ a hodnotí počínání partnerů v oblasti udržitelnosti. Čtěte více