ViewSonic usnadňuje používání vlastních zařízení pro pracovní účely

10. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
Nejnovější bezdrátové prezentační displejové řešení společnosti ViewSonic se skládá z komerčního 4K displeje CDE20 s úzkým rámečkem a bohaté nabídky softwarových nástrojů, které rozšiřují možnosti sdílení, spolupráce a řízení.

Mezi zahrnutý software patří nástroje myViewBoard Display, ViewBoard Cast a myViewBoard Manager. Komplexní řešení umožňuje účastníkům snadno a rychle sdílet informace, podporuje snahu o spolupráci a umožňuje administrátorovi spravovat zařízení efektivněji. Posouvá tak zážitek z používání vlastních zařízení pro pracovní účely (tzv. „BYOD“) na novou úroveň a zcela transformuje digitální pracoviště.

Série ViewSonic CDE20 představuje 4K řešení v designu s úzkým rámečkem. Displeje série CDE20 jsou dostupné v pěti různých velikostech (43", 55", 65", 75" a 86") a lze je integrovat do většiny AV systémů, včetně systémů Crestron, Extron a AMX. Podporovány jsou také systémy vzdálené konfigurace a správy obsahu i Wi-Fi připojení.

Série ViewSonic CDE20 je dále vybavena přehrávačem médií a může být osazena Intel Unite Certified Slot-in OPS (Open Pluggable Specification) PC pro.

Pomocí nástroje myViewBoard Display mohou účastníci schůze zrcadlit plochu svých notebooků na WPD. Stačí použít prohlížeč a synchronizovat s ID displeje a jednorázovým heslem.

ViewBoard Cast přináší kompletní sadu funkcí pro sdílení a spolupráci, které umožňují různé využití, např. synchronizované sdílení obsahu na všech zařízeních účastníků (one to many), nebo rozdělení obrazovky při konsolidaci výsledků (many to one). Díky ViewBoard Cast jsou prezentace, schůzky a semináře interaktivnější a spolupráce intenzivnější, takže se plně rozvine potenciál BYOD.

Na příklad ve velké zasedací místnosti s hlavním displejem, který využívá prezentující osoba, a velkými displeji pro jednotlivé skupiny, může řečník synchronizovat centrální displej s ostatními displeji, čímž zajistí, aby všichni jasně viděli stejný obsah. Během skupinových diskusí mohou přítomní sdílet obsah ze svých vlastních zařízení, jako například z notebooků či chytrých telefonů, na větším displeji. Kromě toho je možné promítat najednou obsah z více zařízení na rozdělenou obrazovku WPD.

Nástroj myViewBoard Manager umožňuje efektivní vzdálenou správu více displejů ve stejné nebo v různých kancelářích. Díky Manageru mohou správci IT zapínat / vypínat, restartovat a upravovat hlasitost zařízení. IT správci mají nyní možnost zařízení dálkově ovládat, a dokonce zobrazit v reálném čase informační či nouzovou zprávu, a to vše z jediného ovládacího panelu. Přidanou hodnotou je možnost přístroje seskupovat a vzdáleně aktualizovat, což usnadňuje instalaci softwaru na několik skupin zařízení současně. Například pomocí funkcí vysílání zpráv a vzdáleného videa mohou správci vysílat zprávy a přehrávat multimediální soubory na více WPD. Když se stane něco naléhavého, lze okamžitě zobrazit nouzové upozornění.

Podobné články

Nové podnikové panely Philips zaujmou nejen systémem Windows 10 Pro

5. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: MMD Monitors & Displays)
Pro chytřejší spolupráci přichází Philips Professional Display Solutions s produktovou řadou displejů C-Line, která kombinuje funkce počítače s pohodlím nástěnné prezentační tabule. Díky tomu jsou nové displeje Phlilis C-Line vhodné pro jednací místnosti všech velikostí. Čtěte více

BenQ do velkoformátových displejů integruje snímače kvality vzduchu

19. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: BenQ)
Společnost BenQ rozšířila ve snaze o zajištění lepší ochrany uživatelů v době pandemie COVID-19 výbavu svých interaktivních panelů o snímače kvality ovzduší. Čtěte více

Huawei IdeaHub: Řešení pro chytré kanceláře

9. 11. 2020. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Entec Solutions)
IdeaHub pomáhá firmám zvýšit efektivitu zejména v době vyžadující práci na dálku a dodržování společenského odstupu. Inteligentní technologická novinka IdeaHub je navržena tak, aby usnadnila týmovou spolupráci v moderním pracovním prostředí. Čtěte více

ViewSonic představil chytrou interaktivní platformu pro učebny

14. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
Společnost ViewSonic představila novou 24" výukovou platformu ViewBoard Mini IFP2410. Připojením ke stávajícím projektorům může ještě více škol vytvořit inovativní výukové prostředí a proměnit učebnu z jednosměrného výukového prostoru v chytré interaktivní zázemí. Čtěte více