ViewSonic usnadňuje používání vlastních zařízení pro pracovní účely

10. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
Nejnovější bezdrátové prezentační displejové řešení společnosti ViewSonic se skládá z komerčního 4K displeje CDE20 s úzkým rámečkem a bohaté nabídky softwarových nástrojů, které rozšiřují možnosti sdílení, spolupráce a řízení.

Mezi zahrnutý software patří nástroje myViewBoard Display, ViewBoard Cast a myViewBoard Manager. Komplexní řešení umožňuje účastníkům snadno a rychle sdílet informace, podporuje snahu o spolupráci a umožňuje administrátorovi spravovat zařízení efektivněji. Posouvá tak zážitek z používání vlastních zařízení pro pracovní účely (tzv. „BYOD“) na novou úroveň a zcela transformuje digitální pracoviště.

Série ViewSonic CDE20 představuje 4K řešení v designu s úzkým rámečkem. Displeje série CDE20 jsou dostupné v pěti různých velikostech (43", 55", 65", 75" a 86") a lze je integrovat do většiny AV systémů, včetně systémů Crestron, Extron a AMX. Podporovány jsou také systémy vzdálené konfigurace a správy obsahu i Wi-Fi připojení.

Série ViewSonic CDE20 je dále vybavena přehrávačem médií a může být osazena Intel Unite Certified Slot-in OPS (Open Pluggable Specification) PC pro.

Pomocí nástroje myViewBoard Display mohou účastníci schůze zrcadlit plochu svých notebooků na WPD. Stačí použít prohlížeč a synchronizovat s ID displeje a jednorázovým heslem.

ViewBoard Cast přináší kompletní sadu funkcí pro sdílení a spolupráci, které umožňují různé využití, např. synchronizované sdílení obsahu na všech zařízeních účastníků (one to many), nebo rozdělení obrazovky při konsolidaci výsledků (many to one). Díky ViewBoard Cast jsou prezentace, schůzky a semináře interaktivnější a spolupráce intenzivnější, takže se plně rozvine potenciál BYOD.

Na příklad ve velké zasedací místnosti s hlavním displejem, který využívá prezentující osoba, a velkými displeji pro jednotlivé skupiny, může řečník synchronizovat centrální displej s ostatními displeji, čímž zajistí, aby všichni jasně viděli stejný obsah. Během skupinových diskusí mohou přítomní sdílet obsah ze svých vlastních zařízení, jako například z notebooků či chytrých telefonů, na větším displeji. Kromě toho je možné promítat najednou obsah z více zařízení na rozdělenou obrazovku WPD.

Nástroj myViewBoard Manager umožňuje efektivní vzdálenou správu více displejů ve stejné nebo v různých kancelářích. Díky Manageru mohou správci IT zapínat / vypínat, restartovat a upravovat hlasitost zařízení. IT správci mají nyní možnost zařízení dálkově ovládat, a dokonce zobrazit v reálném čase informační či nouzovou zprávu, a to vše z jediného ovládacího panelu. Přidanou hodnotou je možnost přístroje seskupovat a vzdáleně aktualizovat, což usnadňuje instalaci softwaru na několik skupin zařízení současně. Například pomocí funkcí vysílání zpráv a vzdáleného videa mohou správci vysílat zprávy a přehrávat multimediální soubory na více WPD. Když se stane něco naléhavého, lze okamžitě zobrazit nouzové upozornění.

Podobné články

BenQ do velkoformátových displejů integruje snímače kvality vzduchu

19. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: BenQ)
Společnost BenQ rozšířila ve snaze o zajištění lepší ochrany uživatelů v době pandemie COVID-19 výbavu svých interaktivních panelů o snímače kvality ovzduší. Čtěte více

Huawei IdeaHub: Řešení pro chytré kanceláře

9. 11. 2020. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Entec Solutions)
IdeaHub pomáhá firmám zvýšit efektivitu zejména v době vyžadující práci na dálku a dodržování společenského odstupu. Inteligentní technologická novinka IdeaHub je navržena tak, aby usnadnila týmovou spolupráci v moderním pracovním prostředí. Čtěte více

ViewSonic představil chytrou interaktivní platformu pro učebny

14. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
Společnost ViewSonic představila novou 24" výukovou platformu ViewBoard Mini IFP2410. Připojením ke stávajícím projektorům může ještě více škol vytvořit inovativní výukové prostředí a proměnit učebnu z jednosměrného výukového prostoru v chytré interaktivní zázemí. Čtěte více

Spolupracujte odkudkoliv s dotykovými displeji Optoma

23. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Optoma)
Interaktivní dotykové displeje Optoma se hodí do neustále se vyvíjejícího školního i korporátního prostředí. Stačí připojit prakticky jakoukoli webovou kameru, což dává například možnost vzdáleného propojení pomocí dvou předních aplikací pro videokonference Zoom a GoToMeeting. Čtěte více