ViewSonic představil nové řešení pro konferenční prostory a software TeamWork

25. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
Společnost ViewSonic rozšířila nabídku řešení pro pracovní prostředí o videokonference a nástroje pro spolupráci. Nové řešení ViewSonic Meeting Space Solution pro Microsoft Teams Rooms a software TeamWork je navrženo tak, aby zvýšilo efektivitu a zefektivnilo spolupráci, což je ideální jak pro obchodní, tak pro akademické prostředí.

Řešení pro pracovní prostředí společnosti ViewSonic integrují software a hardware a poskytují různorodá vizuální řešení, která zvyšují produktivitu a zefektivňují komunikaci. Řešení ViewSonic Meeting Space Solution je určeno pro optimalizaci videokonferencí a patentovaný software TeamWork je vhodný pro spolupráci v reálném čase. Tyto nové, snadno použitelné a rychle implementovatelné doplňky pomáhají překonávat fyzické překážky v komunikaci, posilují spolupráci skupin i jednotlivců a výrazně zvyšují produktivitu v prezenčním nebo hybridním režimu.

Bezproblémová spolupráce

Řešení ViewSonic Meeting Space Solution a TeamWork fungují nezávisle na sobě, ale mají stejný cíl, a to zefektivnit a zjednodušit komunikaci, umožnit přednášejícím a účastníkům soustředit se na diskusi a zároveň podpořit inkluzivitu a rozšířit způsoby spolupráce. V tomto pořadí řeší běžné problémy, s nimiž se setkáváme během schůzek a skupinových diskusí, jako jsou problémy s kompatibilitou displejů, zpoždění způsobená problémy s připojením zařízení, nejasné zápisy ze schůzek a ztráta sledovatelných sdílených myšlenek, které mohou ovlivnit produktivitu a kvalitu komunikace.

Řešení ViewSonic Meeting Space Solution pro Microsoft Teams Rooms zahrnuje počítač s předinstalovanou aplikací Microsoft Teams Rooms, dotykovou konzoli a konferenční kamerový panel 3v1 s reproduktorem a mikrofonem. Je kompatibilní s širokou škálou typů a velikostí displejů, jak od společnosti ViewSonic, tak od jiných značek, a je tak vhodný pro zasedací prostory. S řešením Meeting Space Solution mohou hostitelé schůzek efektivně zahajovat hybridní schůzky jediným kliknutím na dotykovou konzoli v zasedací místnosti.

Diskuze probíhají s kvalitním audiovizuálním zpracováním, které poskytuje rozlišení až 4K s čistým zvukem, takže si všichni připadají, jako by byli v jedné místnosti. Kamerový panel je navíc vybaven pokročilou technologií detekce hlasu, která automaticky vycentruje obličej řečníka na obrazovce. Tyto funkce poskytují účastníkům v místnosti i vzdáleným účastníkům větší pocit spojení a pomáhají hladšímu průběhu schůzek.

Software pro spolupráci TeamWork

Současně s řešením ViewSonic uvedl na trh i software pro spolupráci na tabuli TeamWork, který je k dispozici jako doplněk se snadnou dostupností v prohlížeči na různých zařízeních. TeamWork slouží jako centrum nápadů a plánování a promění jakékoli místo setkání v interaktivní pracovní prostor pro spolupráci. Pomocí různých šablon pracovních postupů na platformě se mohou členové týmu zapojit do spolupráce na tabuli v reálném čase pro dynamický brainstorming a mapování inovativních strategií. Produktové týmy mohou vizualizovat plány, a dokonce i studenti, kteří potřebují spolupracovat na svých skupinových projektech, mohou prostřednictvím TeamWork snadno rozdělovat odpovědnosti a klíčové výstupy, což zvyšuje jejich schopnost efektivnější spolupráce.

Video : 

Podobné články

David Kordík (Samsung): Nabízíme vyspělé technologie a maximální podporu partnerů

7. 6. 2024. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
David Kordík, head of display division ve společnosti Samsung, nám prozradil, jaké novinky si společnost připravila v oblasti monitorů a digital signage. Řeč byla také o partnerském programu STEP a plánované Display Roadshow, kterou byste si neměli nechat ujít. Čtěte více

ViewSonic představil plány na druhé pololetí 2024 a uvedl na český trh nové produkty

10. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
Společnost ViewSonic odhalila své ambiciózní plány na druhou polovinu roku 2024 a představila několik inovativních produktů. Klíčové novinky letošního roku zahrnují uvedení projektoru M10, bezdrátové sady ViewSonic Wireless Screen Casting Kit a herního monitoru XG272-2K-OLED. ViewSonic zároveň oznámil plánované zahájení výroby projektorů s 3LCD technologií. Čtěte více

Sharp/NEC uvedl na trh novou řadu interaktivních displejů LA

4. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp/NEC)
Nové displeje společnosti Sharp/NEC přinášejí pokročilé funkce pro podnikové zákazníky, kteří např. potřebují podpořit produktivitu hybridních schůzek. Samozřejmostí jsou nejvyšší standardy zabezpečení IT a maximální flexibilita. Možnosti přizpůsobení displeje rozšiřuje slot Intel SDM a funkce jako Sharp Meeting Launcher, FlatFrog Board for Rooms nebo AirServer pro bezdrátové sdílení. Čtěte více

ViewSonic v 1. čtvrtletí 2024 ovládl prodej interaktivních displejů

29. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
Společnost ViewSonic si podle nejnovější zprávy společnosti Futuresource Consulting v prvním čtvrtletí roku 2024 udržela pozici největšího světového dodavatele interaktivních displejů (bez Číny) a zvýšila svůj podíl na trhu na 15,7 %. Výjimečný mezikvartální růst o 38,6 % výrazně předčil celkový oslovitelný trh (TAM), který zaznamenal pokles o 1,9 %. Čtěte více