ViewSonic představil displej připravený pro spolupráci v hybridním pracovním prostředí

10. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
ViewSonic ViewBoard 4320 byl navržen speciálně pro menší zasedací místnosti v hybridních pracovních prostředích a učebny. Disponuje integrovaným softwarem pro poznámky a sdílení obrazovky a usnadňuje tak uživatelům spolupráci s kolegy, ať už v kanceláři nebo na dálku.

Elegantní a kompaktní ViewBoard 4320 je vybaven 43" dotykovou Ultra HD 4K a díky 10bodovému snímání na něj může psát a kreslit hned několik uživatelů najednou. Konektivitu potřebného příslušenství usnadňuje moderní rozhraní USB-C.

Bezproblémová spolupráce se systémem myViewBoard

Integrovaný systém myViewBoard poskytuje jednoduché a bezpečné pracovní prostředí s možností spolupráce v reálném čase. Digitální tabule umožňuje uživatelům kreslit, psát nebo přidávat poznámky a zároveň přistupovat k podporovaným multimédiím a záznamům obrazovky, převádět soubory nebo sdílet práci pomocí QR kódu.

Problémem není ani bezdrátové odesílání obsahu na různé platformy (včetně Windows, Mac, Chrome, iOS nebo Android) nebo přímé sdílení obrazovek v kompatibilních prohlížečích a vzdálená správa interaktivních displejů na různých místech.

Flexibilní použití

Vedle efektivní týmové spolupráce lze ViewBoard 4320 využít např. jako sekundární displej. Učitelé pak ocení jeho pomoc při distanční výuce. Kompaktní velikost z něj dělá ideální interaktivní displej pro menší prostory, jako jsou zasedací místnosti nebo coworkingové kanceláře.

Optimalizace produktivity pomocí příslušenství

Displej je možné na základě potřeb uživatelů vybavit celou řadou volitelného příslušenství, jako jsou webkamery pro videokonference nebo chytré pero pro přirozenější psaní. Vybrat si uživatelé mohou také ze dvou typů stojanů – k dispozici je odnímatelný stojan na pracovní stůl nebo flexibilní stojan se čtyřmi různými nastaveními výšky, který navíc umožňuje displej naklánět.

 

Podobné články

Audiovizuální novinky společnosti Sharp/NEC z veletrhu ISE 2022 v Barceloně

18. 5. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp/NEC)
Společnost Sharp NEC Display Solutions Europe představila na veletrhu ISE 2022 v Barceloně nejnovějších řešení ze světa zobrazovacích technologií pod hlavičkou jedné společnosti. Na největší světové výstavě pro poskytovatele AV a systémové integrace firma představila rozšířenou nabídku produktů, které vznikly díky synergii odborných znalostí a nejmodernějších inovací obou předních značek. Čtěte více

Samsung v Barceloně představil novou éru technologie Micro LED

16. 5. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Společnost Samsung na veletrhu Integrated Systems Europe 2022 v Barceloně představila budoucnost technologie Micro LED. Model The Wall pro rok 2022 přináší převratné technologické inovace a dosud nejmenší rozestup pixelů. Čtěte více

Cloudová platforma Wave přináší nové možnosti pro profesionální displeje Philips

16. 5. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Philips Professional Display Solutions)
Nová cloudová platforma Wave od Philips Professional Display Solutions (PPDS), navržená primárně pro systémovými integrátory, nabízí vzdálenou instalaci, ovládání a správu profesionálních displejů. Čtěte více

Sharp/NEC na ISE 2022 představí laserový projektor s velmi krátkou projekční vzdáleností a další novinky

6. 5. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp NEC Display Solutions Europe )
Společnost Sharp NEC Display Solutions Europe představí nejnovější přírůstek do své řady projektorů UM. Díky objektivu s velmi krátkou projekční vzdáleností dokáže projektor NEC UM504HL promítat velký obraz i z velmi malých vzdáleností. K dalším novinkám budou patřit 8K profesionální 8K panely. Čtěte více