ViewSonic představil displej připravený pro spolupráci v hybridním pracovním prostředí

10. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
ViewSonic ViewBoard 4320 byl navržen speciálně pro menší zasedací místnosti v hybridních pracovních prostředích a učebny. Disponuje integrovaným softwarem pro poznámky a sdílení obrazovky a usnadňuje tak uživatelům spolupráci s kolegy, ať už v kanceláři nebo na dálku.

Elegantní a kompaktní ViewBoard 4320 je vybaven 43" dotykovou Ultra HD 4K a díky 10bodovému snímání na něj může psát a kreslit hned několik uživatelů najednou. Konektivitu potřebného příslušenství usnadňuje moderní rozhraní USB-C.

Bezproblémová spolupráce se systémem myViewBoard

Integrovaný systém myViewBoard poskytuje jednoduché a bezpečné pracovní prostředí s možností spolupráce v reálném čase. Digitální tabule umožňuje uživatelům kreslit, psát nebo přidávat poznámky a zároveň přistupovat k podporovaným multimédiím a záznamům obrazovky, převádět soubory nebo sdílet práci pomocí QR kódu.

Problémem není ani bezdrátové odesílání obsahu na různé platformy (včetně Windows, Mac, Chrome, iOS nebo Android) nebo přímé sdílení obrazovek v kompatibilních prohlížečích a vzdálená správa interaktivních displejů na různých místech.

Flexibilní použití

Vedle efektivní týmové spolupráce lze ViewBoard 4320 využít např. jako sekundární displej. Učitelé pak ocení jeho pomoc při distanční výuce. Kompaktní velikost z něj dělá ideální interaktivní displej pro menší prostory, jako jsou zasedací místnosti nebo coworkingové kanceláře.

Optimalizace produktivity pomocí příslušenství

Displej je možné na základě potřeb uživatelů vybavit celou řadou volitelného příslušenství, jako jsou webkamery pro videokonference nebo chytré pero pro přirozenější psaní. Vybrat si uživatelé mohou také ze dvou typů stojanů – k dispozici je odnímatelný stojan na pracovní stůl nebo flexibilní stojan se čtyřmi různými nastaveními výšky, který navíc umožňuje displej naklánět.

 

Podobné články

Sharp/NEC uvedl na trh nové počítačové moduly SDM

12. 3. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp/NEC)
Portfolio zásuvných počítačů Sharp/NEC pro slot SDM poskytuje širokou škálu inteligentních a bezproblémových spojení mezi zdrojem dat a displejem, aby bylo možné poskytovat výkonné, na míru šité a do budoucnosti odolné řešení pro digitální signage a prezentace. Čtěte více

Interaktivní displeje pro vzdělávací segment

30. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Podobným tempem jako v řadě dalších oblastí postupuje digitalizace také ve školství. V důsledku toho do škol rychle pronikají nejrůznější moderní technologie včetně velkoformátových interaktivních dotykových panelů. Velkoformátové displeje se tak stávají nejen atraktivní výukovou pomůckou, ale také intenzivně se rozvíjející kategorií signage řešení. Čtěte více

ViewSonic představil nové řešení pro konferenční prostory a software TeamWork

25. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
Společnost ViewSonic rozšířila nabídku řešení pro pracovní prostředí o videokonference a nástroje pro spolupráci. Nové řešení ViewSonic Meeting Space Solution pro Microsoft Teams Rooms a software TeamWork je navrženo tak, aby zvýšilo efektivitu a zefektivnilo spolupráci, což je ideální jak pro obchodní, tak pro akademické prostředí. Čtěte více

Interaktivní velkoformátové displeje BenQ získaly certifikaci EDLA

14. 11. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: BenQ)
Společnost BenQ získala certifikaci EDLA pro nejnovější řadu interaktivních velkoformátových displejů pro vzdělávací segment. BenQ Boards Pro RP04 a Master RM04 zaručují plnou podporu Google Mobile Services (GMS) včetně aplikací a API. Čtěte více