ViewSonic představil displej připravený pro spolupráci v hybridním pracovním prostředí

10. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
ViewSonic ViewBoard 4320 byl navržen speciálně pro menší zasedací místnosti v hybridních pracovních prostředích a učebny. Disponuje integrovaným softwarem pro poznámky a sdílení obrazovky a usnadňuje tak uživatelům spolupráci s kolegy, ať už v kanceláři nebo na dálku.

Elegantní a kompaktní ViewBoard 4320 je vybaven 43" dotykovou Ultra HD 4K a díky 10bodovému snímání na něj může psát a kreslit hned několik uživatelů najednou. Konektivitu potřebného příslušenství usnadňuje moderní rozhraní USB-C.

Bezproblémová spolupráce se systémem myViewBoard

Integrovaný systém myViewBoard poskytuje jednoduché a bezpečné pracovní prostředí s možností spolupráce v reálném čase. Digitální tabule umožňuje uživatelům kreslit, psát nebo přidávat poznámky a zároveň přistupovat k podporovaným multimédiím a záznamům obrazovky, převádět soubory nebo sdílet práci pomocí QR kódu.

Problémem není ani bezdrátové odesílání obsahu na různé platformy (včetně Windows, Mac, Chrome, iOS nebo Android) nebo přímé sdílení obrazovek v kompatibilních prohlížečích a vzdálená správa interaktivních displejů na různých místech.

Flexibilní použití

Vedle efektivní týmové spolupráce lze ViewBoard 4320 využít např. jako sekundární displej. Učitelé pak ocení jeho pomoc při distanční výuce. Kompaktní velikost z něj dělá ideální interaktivní displej pro menší prostory, jako jsou zasedací místnosti nebo coworkingové kanceláře.

Optimalizace produktivity pomocí příslušenství

Displej je možné na základě potřeb uživatelů vybavit celou řadou volitelného příslušenství, jako jsou webkamery pro videokonference nebo chytré pero pro přirozenější psaní. Vybrat si uživatelé mohou také ze dvou typů stojanů – k dispozici je odnímatelný stojan na pracovní stůl nebo flexibilní stojan se čtyřmi různými nastaveními výšky, který navíc umožňuje displej naklánět.

 

Podobné články

Huawei IdeaHub dodá nový rozměr meetingům i videokonferencím

24. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a DNS)
Společnost DNS u svých zákazníků boduje s nabídkou videokonferenčního řešení Huawei IdeaHub, které je aktuálně i na českém a slovenském trhu dostupné hned v několika variantách. Ačkoli nemusejí být konferenční řešení od Huawei oproti své některé konkurenci tolik známá, rozhodně mají co nabídnout a v mnohém dokonce příjemně překvapí. Čtěte více

Epson představil bezdrátové prezentační systémy kladoucí důraz na maximální jednoduchost

13. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Modely ELPWP10 a ELPWP20 umožňují uživatelům rychle a snadno připojit systémy a jedním kliknutím začít spolupracovat mezi jakýmkoli zařízením a projekční plochou. Čtěte více

Nové podnikové panely Philips zaujmou nejen systémem Windows 10 Pro

5. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: MMD Monitors & Displays)
Pro chytřejší spolupráci přichází Philips Professional Display Solutions s produktovou řadou displejů C-Line, která kombinuje funkce počítače s pohodlím nástěnné prezentační tabule. Díky tomu jsou nové displeje Philips C-Line vhodné pro jednací místnosti všech velikostí. Čtěte více

BenQ do velkoformátových displejů integruje snímače kvality vzduchu

19. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: BenQ)
Společnost BenQ rozšířila ve snaze o zajištění lepší ochrany uživatelů v době pandemie COVID-19 výbavu svých interaktivních panelů o snímače kvality ovzduší. Čtěte více