Verbatim slaví – již 50 let dodává důvěryhodné technologie

28. 3. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Verbatim)
Firma Verbatim patří do skupiny Mitsubishi Chemical, jedné z největších chemických společností na světě. Celosvětově známé výrobky Verbatim se prodávají ve více než 120 zemích a patří mezi ně například optická úložná média, paměťové karty, pevné disky, SSD, mobilní příslušenství, osvětlení LED či struny pro 3D tisk.

Principy, podle nichž společnost funguje, vycházejí z její vlastní filozofie KAITEKI – pomáhat lidem ke zdravému, pohodlnému a udržitelnému životu. Síla výzkumu a vývoje a technologická vyspělost společnosti v kombinaci s kontrolou kvality během výrobních procesů zaručují kvalitu produktů a technologií, kterým můžete důvěřovat.

Průkopníci uchovávání dat

Od svého založení v roce 1969 společnost Verbatim pracovala na vývoji technologií pro uchovávání dat. Latinsky znamená verbatim „doslova“ a už od založení firmy tento název ilustruje princip přesného a bezchybného záznamu dat. Od disket a magnetooptických systémů přes média CD, DVD a Blu-ray po externí pevné disky, paměťové karty, USB flashdisky a SSD – rozsah širokého portfolia společnosti Verbatim a jejího vlivu v oblasti uchovávání dat je značný.

Společnost rovněž nabízí širokou škálu příslušenství k počítačům, které doplňuje její ústřední zaměření na úložiště a udržuje stejně vysoké standardy kvality, kompatibility a spolehlivosti.

LED osvětlení

Společnost Verbatim je činná také na poli osvětlení LED, kde vyvíjí a prodává širokou škálu svítidel LED a světelných zdrojů pro kanceláře, hotely, restaurace i domácnosti. Mnohé z osvětlovacích produktů byly vyvinuty týmem výzkumu a vývoje Mitsubishi Chemical. Výsledkem jsou LED diody se špičkovým řízením teploty, kvalitním podáním barev a malým odleskem.

Inovátor v materiálech pro 3D tisk

Společnost Verbatim již od roku 2014 poskytuje vysoce kvalitní struny pro 3D tisk a její nabídka produktů obsahuje jedinečné materiály od firmy Mitsubishi Chemical. Kombinace silných stránek výzkumu a vývoje a řízení kvality společnosti Mitsubishi Chemical s vysokým odbytem a marketingovými operacemi po celém světě společnost dlouhodobě drží mezi špičkovými světovými dodavateli materiálů v této rostoucí kategorii.

Video : 
Štítky: 
Ze světa firem, Verbatim

Podobné články

Cisco Webex integruje oblíbená cloudová úložiště a nabízí nové možnosti využití videa

25. 4. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco)
Zákazníci společnosti Cisco budou mít k dispozici nové integrace s úložišti, propojenější volání s nástroji třetích stran a budou moci své cloudové služby lépe propojit i se svým on-premise prostředím. Nová rozšíření se týkají i videa a uživatelé budou moci sdílet svůj video obsah se vzdálenými uživateli mnohem snadněji. Čtěte více

Evropská komise podpořila produkty Kaspersky Lab

24. 4. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kaspersky Lab)
Společnost Kaspersky Lab informovala své zákazníky, partnery a širší veřejnost o tom, že Evropská komise oficiálně potvrdila, že „nemá žádné důkazy o potenciálních problémech souvisejících s používáním produktů Kaspersky Lab.“ Čtěte více

Firmy bezpečnost stále častěji outsourcují – chybí odborníci i potřebné znalosti

18. 4. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Trend Micro)
Průzkum společnosti Trend Micro, vycházející z dotazování 1 125 IT manažerů po celém světě, potvrdil všeobecný nedostatek odborníků z oblasti informačních technologií, především pak specialistů na kybernetickou bezpečnost. Organizace jsou tak nuceny hledat nové způsoby, jak zajistit bezpečnost své podnikové informační architektury. Čtěte více

Flowmon je dostupný v Microsoft Azure Marketplace

15. 4. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Flowmon Networks)
Společnost Flowmon Networks, která vyvíjí řešení pro monitorování a bezpečnost počítačových sítí, oznámila dostupnost svého řešení Flowmon v Microsoft Azure Marketplace. Zákazníkům, kteří přesunem infrastruktury do cloudu ztratili přehled o datech v síťovém provozu, navrací chybějící viditelnost. Čtěte více