Verbatim slaví – již 50 let dodává důvěryhodné technologie

28. 3. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Verbatim)
Firma Verbatim patří do skupiny Mitsubishi Chemical, jedné z největších chemických společností na světě. Celosvětově známé výrobky Verbatim se prodávají ve více než 120 zemích a patří mezi ně například optická úložná média, paměťové karty, pevné disky, SSD, mobilní příslušenství, osvětlení LED či struny pro 3D tisk.

Principy, podle nichž společnost funguje, vycházejí z její vlastní filozofie KAITEKI – pomáhat lidem ke zdravému, pohodlnému a udržitelnému životu. Síla výzkumu a vývoje a technologická vyspělost společnosti v kombinaci s kontrolou kvality během výrobních procesů zaručují kvalitu produktů a technologií, kterým můžete důvěřovat.

Průkopníci uchovávání dat

Od svého založení v roce 1969 společnost Verbatim pracovala na vývoji technologií pro uchovávání dat. Latinsky znamená verbatim „doslova“ a už od založení firmy tento název ilustruje princip přesného a bezchybného záznamu dat. Od disket a magnetooptických systémů přes média CD, DVD a Blu-ray po externí pevné disky, paměťové karty, USB flashdisky a SSD – rozsah širokého portfolia společnosti Verbatim a jejího vlivu v oblasti uchovávání dat je značný.

Společnost rovněž nabízí širokou škálu příslušenství k počítačům, které doplňuje její ústřední zaměření na úložiště a udržuje stejně vysoké standardy kvality, kompatibility a spolehlivosti.

LED osvětlení

Společnost Verbatim je činná také na poli osvětlení LED, kde vyvíjí a prodává širokou škálu svítidel LED a světelných zdrojů pro kanceláře, hotely, restaurace i domácnosti. Mnohé z osvětlovacích produktů byly vyvinuty týmem výzkumu a vývoje Mitsubishi Chemical. Výsledkem jsou LED diody se špičkovým řízením teploty, kvalitním podáním barev a malým odleskem.

Inovátor v materiálech pro 3D tisk

Společnost Verbatim již od roku 2014 poskytuje vysoce kvalitní struny pro 3D tisk a její nabídka produktů obsahuje jedinečné materiály od firmy Mitsubishi Chemical. Kombinace silných stránek výzkumu a vývoje a řízení kvality společnosti Mitsubishi Chemical s vysokým odbytem a marketingovými operacemi po celém světě společnost dlouhodobě drží mezi špičkovými světovými dodavateli materiálů v této rostoucí kategorii.

Video : 
Štítky: 
Ze světa firem, Verbatim

Podobné články

VMware kupuje Avi Networks

17. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: VMware )
VMware oznámil úmysl převzít poskytovatele multicloudových aplikačních služeb Avi Networks. Řešení Avi Networks využívají stovky globálních společností včetně největších světových finančních institucí, médií a technologických firem z žebříčku Fortune 500. Její technologie umožní VMwaru přenést principy veřejného cloudu do celého datového centra. Čtěte více

Firmy nemají zdroje na ochranu před budoucími kybernetickými hrozbami

15. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sophos)
Globální průzkum společnosti Sophos potvrdil, že IT manažeři čelí ze všech stran záplavě kybernetických útoků a nemají prostor na ochranu před budoucími hrozbami. Čtěte více

TCL se stává druhým největším světovým výrobcem televizí

12. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: TCL)
Společnost TCL za rok 2018 vyrobila a expedovala více než 28 milionů LCD televizních přijímačů, což jí zajistilo druhé místo mezi výrobci televizí, označení „Global Top 2 TV Corporation“ a tržní podíl 10,9 %. Čtěte více

Adastra změnila své logo i vizuální identitu

11. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Adastra)
Konzultační společnost Adastra po řadě akvizic a rozšíření nabídky v oblasti digitální transformace firem změnila vizuální identitu a logo. Cílem je zjednodušení komunikace a jednoznačná rozpoznatelnost a čitelnost zaměření firmy. Čtěte více