Veracomp spustil vlastní vzdělávací platformu

4. 9. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Veracomp)
Veracomp Academy má cíl sjednotit všechny formy vzdělávacích aktivit pod jednu platformu a motivovat partnery k dalšímu vzdělávání u VAD distributora Veracomp. Kromě rozšířené nabídky workshopů a certifikačních školení na produkty jsou připravená i školení z dalších oblastí podnikání.
Foto: Pixabay.com

Novinkou jsou například školení tzv. softskills nebo kurzy s legislativní tématikou či kurzy z oblasti veřejných zakázek.

Veracomp Academy je propojená s Bonus Programem, který Veracomp představil v loňském roce a odměnil v něm už desítky svých partnerů. Partneři budou za účast na jednotlivých školeních sbírat Veracoiny, za které si v Bonus Programu nakoupí odměny z oblasti cestování, zdraví, elektroniky, módy, sportu a dalších. Lze za ně pořídit i další školení.

„Projekt Veracomp Academy zastřešuje veškeré dosavadní vzdělávací akce pro partnery i koncové zákazníky. Navíc je rozšiřuje o další oblasti a témata, která nemusí mít nutně povahu technických a obchodních školení z oblasti IT. Vycházíme z potřeb našich obchodních partnerů a máme připravenou širokou nabídku vzdělávacích aktivit, které jim pomohou s podnikáním,“ uvedl Lukáš Mirovský, obchodní ředitel Veracompu.

Partneři, ale i širší veřejnost, se mohou přihlásit na nová školení, která dosud žádný distributor s přidanou hodnotou nepořádal. Kurzy už jsou vypsané například na „Průvodce dotačním labyrintem“ nebo na obchodně-manažerský trénink s názvem „Jak se stát žralokem při prodeji v IT segmentu“.

Partneři Veracompu budou pro Veracomp Academy využívat stejný login, který je funkční jak pro Partner Web, tak i pro Bonus Program.

Podobné články

České školství „produkuje“ málo softwarových inženýrů

23. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Acamar)
V tuzemských R&D centrech chybí tisíce IT a elektrotechnických expertů. Důvodem je rostoucí počet projektů situovaných do České republiky i nedostatečně pružné školství. Firmy proto musí i nadále spoléhat na inženýry z ciziny. I přes vyšší náklady se jim však jejich nábor vyplácí. Čtěte více

SMB firmy nejvíce podceňují slabá hesla a školení uživatelů

22. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zebra systems)
Společnost Zebra systems na základě svého průzkumu mezi MSP partnery uvedla, že podniky nejvíce podceňují oblast správy hesel a školení uživatelů na kybernetickou bezpečnost. Zároveň MSP poskytovatelé registrují zájem hlavně o služby zálohování a ochrany e-mailů. Čtěte více

COVID donutil české „ajťáky“ zapracovat na dovednostech z oblasti IT bezpečnosti

14. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sophos)
Naprostá většina IT týmů, které v průběhu roku 2020 čelily nárůstu kybernetických útoků (82 % celosvětově, 71 % v České republice) a většímu náporu na zabezpečení (84 % celosvětově, 72 % v České republice), podle průzkumu společnosti Sophos posílila své bezpečnostní dovednosti a znalosti. Čtěte více

Zajímá vás budoucnost tisku po pandemii? Připojte se na virtuální festival od Canonu

7. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Atraktivní mix praktických rad, inspirativních přednášek, živých ukázek produktů a vhledů do nejnovějších trendů v oblasti produkčního tisku. To bude Make It, virtuální festival, který pořádá společnost Canon od 8. do 17. června 2021. Čtěte více