Veracomp spustil vlastní vzdělávací platformu

4. 9. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Veracomp)
Veracomp Academy má cíl sjednotit všechny formy vzdělávacích aktivit pod jednu platformu a motivovat partnery k dalšímu vzdělávání u VAD distributora Veracomp. Kromě rozšířené nabídky workshopů a certifikačních školení na produkty jsou připravená i školení z dalších oblastí podnikání.
Foto: Pixabay.com

Novinkou jsou například školení tzv. softskills nebo kurzy s legislativní tématikou či kurzy z oblasti veřejných zakázek.

Veracomp Academy je propojená s Bonus Programem, který Veracomp představil v loňském roce a odměnil v něm už desítky svých partnerů. Partneři budou za účast na jednotlivých školeních sbírat Veracoiny, za které si v Bonus Programu nakoupí odměny z oblasti cestování, zdraví, elektroniky, módy, sportu a dalších. Lze za ně pořídit i další školení.

„Projekt Veracomp Academy zastřešuje veškeré dosavadní vzdělávací akce pro partnery i koncové zákazníky. Navíc je rozšiřuje o další oblasti a témata, která nemusí mít nutně povahu technických a obchodních školení z oblasti IT. Vycházíme z potřeb našich obchodních partnerů a máme připravenou širokou nabídku vzdělávacích aktivit, které jim pomohou s podnikáním,“ uvedl Lukáš Mirovský, obchodní ředitel Veracompu.

Partneři, ale i širší veřejnost, se mohou přihlásit na nová školení, která dosud žádný distributor s přidanou hodnotou nepořádal. Kurzy už jsou vypsané například na „Průvodce dotačním labyrintem“ nebo na obchodně-manažerský trénink s názvem „Jak se stát žralokem při prodeji v IT segmentu“.

Partneři Veracompu budou pro Veracomp Academy využívat stejný login, který je funkční jak pro Partner Web, tak i pro Bonus Program.

Podobné články

Česko a Češi musí přidat v klíčových digitálních dovednostech

17. 2. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
Absence individuálních dovedností a kvalifikovaných talentů, pomalé tempo digitální transformace firem, ale i celkové podceňování situace a možných problémů – to jsou aktuální digitální výzvy, kterým čelí česká společnost. Je nutné zvýšit investice do lidí a jejich digitálních dovedností. Právě ty totiž patří k nejhodnotnější měně na trhu práce. Čtěte více

Studentů ICT ubývá. S maturitou si v Česku vystačí 40 % IT odborníků

28. 1. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: SSŠVT)
Za pět let klesl počet absolventů oborů ICT na vysokých školách o 23 %. Důvodem jsou slabší populační ročníky, ale také fakt, že tisíce studentů ukončí nebo přeruší vysokoškolské studium informačních oborů předčasně, aby se věnovali lukrativním pracovním nabídkám. V praxi se rychle rozvíjí a k dokončení studia nemají motivaci. Čtěte více

HP představilo nový notebook pro školy a vzdělávací instituce

11. 12. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Notebook HP ProBook x360 11 Education Edition obstojí i v často „drsném“ prostředí školy. Kombinace technologie a specifického užití dala vzniknout zatím nejrobustnějšímu osobnímu počítači od HP, který odolá pádu, rozlité vodě a klávesy zůstanou vždy tam, kam patří – na klávesnici. Čtěte více

Své počítačové dovednosti rozvíjí čtvrtina Čechů

1. 10. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: ČSÚ)
Češi se snaží svoje digitální dovednosti zlepšovat, nejoblíbenějším způsobem je samostudium, naopak vzdělávání prostřednictvím počítačových kurzů příliš časté není. V Evropě se v oblasti ICT nejvíce vzdělávají Finové. Čtěte více