Veracomp spustil vlastní vzdělávací platformu

4. 9. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Veracomp)
Veracomp Academy má cíl sjednotit všechny formy vzdělávacích aktivit pod jednu platformu a motivovat partnery k dalšímu vzdělávání u VAD distributora Veracomp. Kromě rozšířené nabídky workshopů a certifikačních školení na produkty jsou připravená i školení z dalších oblastí podnikání.
Foto: Pixabay.com

Novinkou jsou například školení tzv. softskills nebo kurzy s legislativní tématikou či kurzy z oblasti veřejných zakázek.

Veracomp Academy je propojená s Bonus Programem, který Veracomp představil v loňském roce a odměnil v něm už desítky svých partnerů. Partneři budou za účast na jednotlivých školeních sbírat Veracoiny, za které si v Bonus Programu nakoupí odměny z oblasti cestování, zdraví, elektroniky, módy, sportu a dalších. Lze za ně pořídit i další školení.

„Projekt Veracomp Academy zastřešuje veškeré dosavadní vzdělávací akce pro partnery i koncové zákazníky. Navíc je rozšiřuje o další oblasti a témata, která nemusí mít nutně povahu technických a obchodních školení z oblasti IT. Vycházíme z potřeb našich obchodních partnerů a máme připravenou širokou nabídku vzdělávacích aktivit, které jim pomohou s podnikáním,“ uvedl Lukáš Mirovský, obchodní ředitel Veracompu.

Partneři, ale i širší veřejnost, se mohou přihlásit na nová školení, která dosud žádný distributor s přidanou hodnotou nepořádal. Kurzy už jsou vypsané například na „Průvodce dotačním labyrintem“ nebo na obchodně-manažerský trénink s názvem „Jak se stát žralokem při prodeji v IT segmentu“.

Partneři Veracompu budou pro Veracomp Academy využívat stejný login, který je funkční jak pro Partner Web, tak i pro Bonus Program.

Podobné články

Bezpečnostní opatření vědomě porušuje až 90 % zaměstnanců

17. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kaspersky)
Účastníci školení, kteří se vzdělávali v oblasti bezpečného používání IT při výkonu vzdálené práce, přijali správnou odpověď v 66 % případů za svou. I když se při školení mýlili, většinou si byli jisti svými schopnostmi. Mezi nejproblémovější oblasti přitom patřily virtuální stroje, aktualizace nebo důvody, proč by zaměstnanci měli používat firemní IT zdroje, i když pracují mimo kancelář. Čtěte více

Podzimní interaktivní webináře Schneider Electric

17. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Schneider Electric)
Odborníci ze společnosti Schneider Electric připravili podzimní školící webináře zaměřené na představení novinek a konkrétních řešení. Navazují tak na předchozí série úspěšných webinářů, které odstartovaly v období jarní pandemie a u partnerů a klientů se setkaly s pozitivní odezvou. Čtěte více

DDoS útoky na školy na jaře stouply o 350 %

11. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kaspersky)
Množství DDoS útoků (Distributed denial of service) zaměřených na vzdělávací instituce se v porovnání s loňským jarem enormně zvýšilo. Za každý měsíc od ledna do června 2020 se počet DDoS útoků na tyto zdroje zvýšil ve srovnání s odpovídajícím měsícem v minulém roce o nejméně 350 %. DDoS útoky mají za cíl přehltit síť až dojde k jejímu zhroucení. Čtěte více

IT obor krize nepoznamenala, žádaní jsou např. weboví vývojáři

13. 8. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Coding Bootcamp)
Pandemie Covid-19 otřásla trhem práce v základech. Dle Českého statistického úřadu dopady krize pocítilo celkově až 45 % zaměstnanců. IT však zůstalo krizí téměř nepoznamenáno a při nutnosti začít dělat věci na dálku se ještě více ukázalo, jak moc mnohé firmy kvalitní IT potřebují. Čtěte více