Veeam spustil nový partnerský program VASP

16. 3. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Veeam)
Program Veeam Accredited Service Partner (VASP) doporučí koncovým zákazníkům vybrané partnery, distributory, systémové integrátory i konzultanty, kteří disponují dovednostmi potřebnými pro kvalitní poskytování služeb souvisejících s instalací produktů Veeam. Kromě koncových zákazníků samozřejmě přináší řadu výhod i zapojeným partnerům.

Členové programu VASP budou poskytovat kvalitní služby související s řešeními Veeam a klientům pomohou s dosažením vyšší spolehlivosti při současném nabídnutí lepší přidané hodnoty a návratnosti IT investic (Return Of Investment, ROI).

V souladu s předchozím oznámením bude VASP součástí partnerského programu Veeam ProPartner Program. Společnost Veeam bere nový program velmi vážně a zaměří se na vybudování široké a kvalitní členské základny. Program VASP tak zajistí partnerům ochotným získat kvalifikované doporučení vysokou míru exkluzivity i příležitost odlišení od konkurence.

Mezi výhody, které program přináší, patří:

  • Větší viditelnost – Veeam bude veřejně proklamovat a podporovat VASP partnery jako nositele technických dovedností, kteří v souvislosti s řešeními dostupnosti poskytují profesionální služby. Současně Veeam umožňuje koncovým klientům vyhledávat tyto partnery na svých webových stránkách.
  • Dokonalejší technické služby – přístup k informacím o postupech a k dokumentaci v katalozích Veeam Service Catalog a Technical Library i k vyhrazeným poradcům pro oblast předprodejních aktivit.
  • Demonstrační a vzdělávací materiály – bez ohledu na úroveň svého partnerství před vstoupením do programu VASP si mohou partneři pro demonstraci možností řešení dostupnosti u předvádění produktů nebo školení pořídit certifikované licence neurčené k dalšímu prodeji (Not For Resale, NFR).
  • Společné používání značek a marketing – členové programu VASP budou mít k dispozici dokumentaci pro tvorbu odpovědí na poptávková řízení a loga i bannery pro propagaci a online marketing.

Pro každé ze čtyř typů VASP členství jsou definována specifická kritéria, mezi které patří certifikace Veeam Certified Engineer (VMCE) a Veeam Certified Architect, prokazatelné poskytování odpovídajících služeb na více platformách nebo třeba interní zaměstnanci vyhrazení právě na poskytování profesionálních služeb.

„Vztah mezi zákazníkem a jeho IT dodavateli se neustále vyvíjí. Více a více zákazníků dnes po výrobcích chce, aby jim doporučili zkušené profesionální partnery, kteří by pomohli internímu týmu maximalizovat návratnost investic a vytvořit na míru přizpůsobená řešení vhodná pro stále sofistikovanější podnikové informační architektury,“ řekl Gilles Pommier, viceprezident společnosti Veeam pro prodejní kanály v regionu EMEA. „Přínosy našeho nového VASP programu jsou dvojí – usnadňuje reakci na požadavky zákazníků a současně našim partnerům přináší nové obchodní příležitosti. Díky VASP můžeme partnerům nabídnout podporu našich hlavních zdrojů, NFR licence i přístup k duševnímu vlastnictví společnosti Veeam. Tedy právě ty výhody, které jim nejen umožní odlišit se od konkurence a nabídnout zákazníkům významnou přidanou hodnotu, ale také dosáhnout větších zisků spojených s řešeními značky Veeam.“

Žádost o účast v programu VASP můžete podat prostřednictvím online formuláře.

Podobné články

HP rozšířilo své partnerské programy o nové možnosti a benefity

7. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP dále rozšířila své partnerské programy s cílem posílit spolupráci s partnery a rozšířit možnosti vzdělávání a zapojení komunity. Kromě novinek v programu Amplify Data Insights informovala společnost o globálním rozšíření svého partnerského programu Amplify Impact, zaměřujícího se na udržitelnost, a představila novou platformu pro vzdělávání a zapojení partnerů HP Curiocity. Čtěte více

Avaya mění partnerské prostředí novými cloudovými produkty pro hybridní svět

9. 8. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Avaya)
Od aplikací pro kontaktní centra až po konverzační software s umělou inteligencí. Avaya a její partneři v prodejním kanálu využívají cloud s řadou nových produktů, které rozvíjejí možnosti stávajících systémů zákazníků. Strategií společnosti Avaya je uvádět nástroje, které doplňují stávající řešení zákazníků bez nutnosti měnit stávající platformu. Čtěte více

Společnost HPE představila nový partnerský program

8. 7. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Hewlett Packard Enterprise)
Program HPE Partner Ready Vantage vychází ze stávajícího partnerského programu a je navržený tak, aby pomohl partnerům lépe se přizpůsobit dnešnímu rychle se měnícímu trhu. Program se zaměřuje na partnery se zkušenostmi s prodejem IT formou služby (as-a-service) a rozvíjí jejich odborné znalosti. Čtěte více

Aitcom se stal Select Partnerem Schneider Electric

4. 7. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Aitcom)
Společnost Aitcom, která spadá pod skupinu Thein Digital, se stala Select Partnerem firmy Schneider Electric. Předmětem partnerství je obchodní spolupráce a společný rozvoj obchodních příležitostí v oblasti technologií datových center, které jsou rovněž využívány v serverovnách a edge computingu. Čtěte více