Veeam spustil nový partnerský program VASP

16. 3. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Veeam)
Program Veeam Accredited Service Partner (VASP) doporučí koncovým zákazníkům vybrané partnery, distributory, systémové integrátory i konzultanty, kteří disponují dovednostmi potřebnými pro kvalitní poskytování služeb souvisejících s instalací produktů Veeam. Kromě koncových zákazníků samozřejmě přináší řadu výhod i zapojeným partnerům.

Členové programu VASP budou poskytovat kvalitní služby související s řešeními Veeam a klientům pomohou s dosažením vyšší spolehlivosti při současném nabídnutí lepší přidané hodnoty a návratnosti IT investic (Return Of Investment, ROI).

V souladu s předchozím oznámením bude VASP součástí partnerského programu Veeam ProPartner Program. Společnost Veeam bere nový program velmi vážně a zaměří se na vybudování široké a kvalitní členské základny. Program VASP tak zajistí partnerům ochotným získat kvalifikované doporučení vysokou míru exkluzivity i příležitost odlišení od konkurence.

Mezi výhody, které program přináší, patří:

  • Větší viditelnost – Veeam bude veřejně proklamovat a podporovat VASP partnery jako nositele technických dovedností, kteří v souvislosti s řešeními dostupnosti poskytují profesionální služby. Současně Veeam umožňuje koncovým klientům vyhledávat tyto partnery na svých webových stránkách.
  • Dokonalejší technické služby – přístup k informacím o postupech a k dokumentaci v katalozích Veeam Service Catalog a Technical Library i k vyhrazeným poradcům pro oblast předprodejních aktivit.
  • Demonstrační a vzdělávací materiály – bez ohledu na úroveň svého partnerství před vstoupením do programu VASP si mohou partneři pro demonstraci možností řešení dostupnosti u předvádění produktů nebo školení pořídit certifikované licence neurčené k dalšímu prodeji (Not For Resale, NFR).
  • Společné používání značek a marketing – členové programu VASP budou mít k dispozici dokumentaci pro tvorbu odpovědí na poptávková řízení a loga i bannery pro propagaci a online marketing.

Pro každé ze čtyř typů VASP členství jsou definována specifická kritéria, mezi které patří certifikace Veeam Certified Engineer (VMCE) a Veeam Certified Architect, prokazatelné poskytování odpovídajících služeb na více platformách nebo třeba interní zaměstnanci vyhrazení právě na poskytování profesionálních služeb.

„Vztah mezi zákazníkem a jeho IT dodavateli se neustále vyvíjí. Více a více zákazníků dnes po výrobcích chce, aby jim doporučili zkušené profesionální partnery, kteří by pomohli internímu týmu maximalizovat návratnost investic a vytvořit na míru přizpůsobená řešení vhodná pro stále sofistikovanější podnikové informační architektury,“ řekl Gilles Pommier, viceprezident společnosti Veeam pro prodejní kanály v regionu EMEA. „Přínosy našeho nového VASP programu jsou dvojí – usnadňuje reakci na požadavky zákazníků a současně našim partnerům přináší nové obchodní příležitosti. Díky VASP můžeme partnerům nabídnout podporu našich hlavních zdrojů, NFR licence i přístup k duševnímu vlastnictví společnosti Veeam. Tedy právě ty výhody, které jim nejen umožní odlišit se od konkurence a nabídnout zákazníkům významnou přidanou hodnotu, ale také dosáhnout větších zisků spojených s řešeními značky Veeam.“

Žádost o účast v programu VASP můžete podat prostřednictvím online formuláře.

Podobné články

Přehled nejdůležitějších novinek z konference Microsoft Inspire 2021

23. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
Virtuální partnerská konference společnosti Microsoft i letos umožnila přinesla řadu zajímavých novinek, které byly často výrazně poznamenány uplynulým rokem plným nebývalých změn, urychlených inovací a digitální transformace. Pojďme se proto společně za konferencí poohlédnout a připomenout si to nejzajímavější, co v jejím průběhu zaznělo. Čtěte více

Novinka od Oraclu umožňuje zákazníkům zrychlit migraci do cloudu a snížit náklady

9. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Oracle)
Nový program Oracle Support Rewards má zákazníkům pomoci urychlit migraci do cloudu a zároveň jim snížit náklady na podporu softwarových licencí. Pokud se zákazníci nově rozhodnou k nákupu služeb Oracle Cloud Infrastructure (OCI), mohou nyní získat odměny, které sníží nebo dokonce zcela vykompenzují jejich platby za podporu u licencí softwaru Oracle v režimu on-premise (lokálně). Čtěte více

ATC oživilo nabídku motivačního programu Žiju si/Užívaj si

16. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers podstatně oživila motivační program Žiju si/Užívaj si. Katalog dárků je doplněn o množství nových produktů, ze kterých si vybere opravdu každý. Čtěte více

HP rozšiřuje partnerský program HP Amplify na retail a etail prodejce

17. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP Inc. oznámila rozšíření svého programu HP Amplify — na rozsáhlý ekosystém, tvořený více než 1 350 maloobchodními partnery, kteří se rekrutují z online byznysu a kamenných prodejen. Optimalizace programu má podněcovat dlouhodobý růst a digitální transformaci v souladu s měnícím se spotřebitelským prostředím. Čtěte více